Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi lenne a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a megoldás? (Kiszakadt óvszer)

Figyelt kérdés

21/L vagyok párom 22/F.

már nem az első eset hogy kiszakadt a gumi(sosem ment el) de akkor is mindig ideges voltam utána.

nem tudom mi lehet az oka mert normálisan helyezzük fel nincs benne levegő stb.

még arra gondoltunk hogy száraz vagyok és ezért nagyon dörzsölődik és így kiszakad.

de már nem tudom milyen megoldást lehetne találni mert ez így nem megoldás és a végén baj lesz.


2012. jún. 4. 16:21
 1/8 anonim válasza:
Használjatok síkosítót! Vagy még jobb a fogamzás gátló tabletta szedése!
2012. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
félek a fogamzásgátlótól hogy esetleg nem lehet tőle később gyerekem vagy más mellékhatásai lesznek.
2012. jún. 4. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ettől meg így lesz gyereked, hamarabb, mint szeretnéd, szóval döntsd el:)

De ha nem vagy felizgulva eléggé, és még az óvszer is kiszakad, hát annak fájnia kéne.

2012. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérdezz meg egy nőgyógyászt ezzel kapcsolatban. Nem hiszem, hogy bármi féle bajod lehetne a fogamzásgátlótól. Első voltam.
2012. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tanuld meg használni. Mást nem tudok javasolni. Nekem 6 év alatt egy sem szakadt ki. Nem is értem mit lehet vele csinálni, hogy sorozatban elszakad. Még ha egy szakad ki oké, hibás volt, kész.

Nah de több?

Használj síkosítót. Meg normális márkájút vegyél, ne vmi szart.

2012. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szerintem a szárazság lehet az oka.

nem rossz a márka mert mindig durex volt.

2012. jún. 4. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáljatok más fajtát.

A baráti körömben híres szállóige, h csak durexet ne, meg DURRex, stb. Elég szar, annak ellenére, hogy drága. :D

Ha meg azt gondolod, hogy azért van, mert száraz vagy (hát azért ha ennyire száraz vagy, akkor teli lennél sebekkel kb, és annyira fájna, hogy nem hagynál alkalmat semmire... xD), akkor vesztek egy síkosítót, és kipróbáljátok, beválik-e, ehhez nem tudom, minek kellünk itt mi, látom meg vagy győződve. :D

2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
síkosítót kiprobáltátok? mert nekeünk is hasonló probélma van.
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!