Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatást tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatást tapasztaltál Yasminelle szedésénél?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok mellékhatás van, 3 éve szedem. Hasmenés heteken keresztül, hajhullás, hatalmas lett az étvágyam, folyamatosan hízom, 3 év alatt 22 kg-ot eddig.
2012. jún. 5. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nekem soha nem volt semmilyen mellékhatás, sőt a vizesedésem is megszűnik, amikor szedem. Azért ha nem muszáj, nem szoktam szedni. Szerintem váltanod kellene, ha a te szervezetedre ez ilyen rossz hatással van, ma már egy fogamzásgátlónak nem kellene hogy ilyen hatása legyen, beszélj orvossal!
2012. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm régóta szedi és semmi problémáról nem számolt be. Nem hízott egy dekát sem tőle.

De ettől függetlenül minden ember más és minden ember másként reagál a szerekre. Szerintem azonnal keresd fel a nőgyógyászodat és mond el neki a panaszaidat!!!

2012. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az étvágyam nekem is nagyon megnőtt. Fél év alatt híztam 10 kg-t.

Ezen kívül a melleim nagyon fájnak mensi előtt, ez addig nem volt rám jellemző.

Más egyéb nincs, de ha neked ennyire durva mellékhatások vannak, akkor nem jó a gyógyszer. Kérjél a dokitól másikat, mert a hasmenés, hajhullás nem vele járója a fogamzásgátló szedésének.

2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Képes voltál ennyi ideig szedni ilyen komoly mellékhatások mellett???


A hasmenés ráadásul csökkenti a tabletta hatékonyságát is.

Szeded, holott valószínűleg nem is véd kellőképpen.


Menj vissza az orvosodhoz, mondd el a panaszaidat!

2012. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Rá van írva a betegtájékoztatóra is, hogy ha mellékhatást tapasztalsz, akkor szólj az orvosodnak. Ezerféle fogamzásgátló van, miért kellene pont olyat szedni ami számodra nem alkalmas? Miért kellett ezzel három évet várni?
2012. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyi bajod van tőle, minek szeded?

Egyébként bnőmnek a libidóját vitte a béka segge alá.

Másik bnőmnek viszont semmi baja tőle.

Nem értem minek kell 3 évig szenvedni, ha ennyire szar.

2012. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!