Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha bármilyen mellékhatást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármilyen mellékhatást tapasztalok a gyógyszerrel kapcsolatban (jelen esetben yasminelle) attól függetlenül a védelem fenn áll?

Figyelt kérdés
Olvastam a tájékoztatóban, hogy sok mellékhatása lehet.. és ha ezek közül bármelyiket tapasztalom attól még nem kellene hogy terhes legyek, igaz?!
2010. ápr. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Gondolom Most kezdted el szedni. a Mellékhatások az első honapban természetesek hisz meg kell szoknia a szervezetednek. de ettől függetlenül még véd:)
2010. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, most kezdtem egy hete.. :) köszi a választ!
2010. ápr. 15. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Persze véd, de az 1. hónapban a biztonság kedvéért javasolt a kiegészítő fog.gátlás is. Van olyan tabletta, ami ha a menstruáció első napján kezded, már az első szem után véd, de nem mindegyik, tuti, ami tuti sztm még az 1. levél beszedése alatt használjatok gumit is. Én legalábbis így csináltam.

2010. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tőle hányingered,fájhat a hasad és a fejed,szédülhetsz,lehet hasmenésed,mivel,mint minden gyógyszernek,ennek is vannak mellékhatásai.Ez azonban csak az első egy-két hétben,vagy hónapban jellemző,mert a szervezetednek idő kell ahhoz,hogy hozzászokjon.Utána hozzá szoksz,és helyre áll a rend.Attól még ugyanúgy védelmet nyújt.Azért a legelején,míg hozzászoksz,érdemes gumit is használni mellé,ha esetleg hasmenésed van.Pár hét alatt kialakul a teljes védelem,aztán már gumi sem kell.
2010. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!