Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát kiadják kiskorúnak (16 vagyok)? Szülök kapnak bármiféle értesítést erről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a gumit válaszd,az olcsóbb is és nem tesz kárt a hormon rendszeredben,nagyon nagy hormon adag van benne.
2012. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az esemény utáni inkább szükség kérdése, első. "kiadják"-ez nem pia meg cigi. bemész a dokihoz, felírja, kiváltod, ennyi. nem hiszem, hogy a szüleid bármiféle értesítést kapnának.
2012. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi értesítést nem kap róla senki, tinédzserambulanciára bemész egy TAJ kártyával, elmondod mi a helyzet és kiírják. Nem Tictac, nem kéne erőltetni sűrűn.
2012. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
6%

Hát az elöttem hozzászólónak nincs teljesen igaza. Mivel kiskorú vagy felnőtt nélkül ki sem adják, plusz számíts arra, hogy az orvos küld egy jelzést a gyermekjóléti központnak is,és utánna anyukád járhat magyarázkodni....


És ez tényleg így van!!!!! Nem paráztatás

2012. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát, én már találkoztam ilyen esettel, ott nem volt szükség sem felnőttre és senkinek nem küldtek semmiféle értesítést-legalábbis nem tájékoztattak róla. ettől függetlenül lehet, hogy az utolsónak van igaza, ez csak az én tapasztalatom.
2012. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlackSword ***** válasza:
Nincs Semmilyen felnőttre szükség... Anno volt párom is íratott fel, mert kiszakadt a gumi, aztán elslattyogtunk az ügyeletre (nőgyógyászat), ott felírták, a gyógyszertárban meg kiadták másnap...
2012. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam fiatal, barátnőm 16 volt, én 17 és elszakadt a gumi. Nem 14 év alatti, akkor kellene felnőttnek ott lennie.
2012. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Védekeztünk.de kiszakadt szóval tudom h az óvszer olcsóbb.egyébként sem az volt a kérdés h melyil az olcsóbb

Mostmár viszont nem értem.hol azt olvasom h kel hozzá orvos aki kiírja,hol azt h nem..:S

2012. jún. 11. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Vény nélkül egyik patikában se adják ki!


Tehát orvosra bizony hogy szükséged van!

Vidd a TAJ kártyád, szülő nem kell hozzá.

2012. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd csak meg a gyógyszer adatlapját!


[link]

Vényköteles!


Háziorvosod, bármelyik nőgyógyász, de az ügyeleten dolgozó orvosok is felírhatják.

2012. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!