Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a Szextal.com...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micimaci20 kérdése:

Valaki ismeri a Szextal.com oldalt? Csak akkor kap emailen értesítést az illető ha be van regisztrálva vagy kaphat regelés nélkül is?

Figyelt kérdés
A párom kapja ezeket,h ez és ez lefeküdne veled és irj neki vissza és hozzatok össze egy esti romantikus szexet.szertném tudni a választ mert kezdek bezizzenni mert állandóan azt mondja h nem ismerem az oldalt.
2012. máj. 8. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni!

Regosztrálatlanul kap ilyen leveleket!

Ne aggasszon, mert nincs miért.

Én sem ismertem addig, mi napjában 3x nem kapok tőlük ilyen értesítést.

Valamelyik oldalon ahol regisztrálta az e-mail címét, kiadták ennek az oldalnak.

Engem is megöl a méreg miatta, de én már spamba tettem.

35f

2012. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Ha tudnád, hogy én milyen leveleket kapok... Szörnyű. Pedig semmi durva helyen nem vagyok regisztrálva.


Amit - informatikusként - tudok javasolni: [link] . Én mindig itt kérek egy új címet, ha valami gyanús helyre regisztrálok, aztán soha többet nem is használom azt a címet (persze ezeket a címeket bárki megnézheti jelszó nélkül, úgyhogy semmi bizalmasat nem szabad küldeni, de spamhez tökéletes.)

2012. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!Hálás vagyok érte!! :D
2012. máj. 9. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
én is most kapok leveleket, de nem csak onnan, kb mindenhonnan... lány vagyok egyébként, de minden nap uj Kinga, Anna, meg egyéb ribizlik feküdnének le velem, hát csodás :D de pénisznövelést ugyan igy kapok, meg mellnagyobbitást, meg viagrát. mintha impotens transzi lennék... pedig csak egy ártatlan lány :D a durva, h évekig alig használtam azt a cimem, át van irányitva outlookra a lényeges része, és most 200 ilyen levelet találtam a postaládámban. azt hiszem inkább megszüntetem ahogy van, outlookban 1 gombnyomással tilthatom ezeket a sz..okat. nem reklám, de imádom amiota oda regiztem és átirányotm rá a másik 2 fiokom :):)
2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!