Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretnék fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discovery01 kérdése:

Ha szeretnék fogamzásgátló bogyót feliratni akkor általában megvizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nő gyógyásznál és nem is tom,hogy igazán hova kell menni. Segítene ebben valaki?
2012. jún. 11. 16:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát pedig van olyan orvos aki igenis le fog baszni. És bocsi h ezt mondom de igaza is lesz. Annyi mindent ki lehet ezzel szűrni és tényleg teljesen kibírható
2012. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam h dögöljön meg rákban, csak azt h magára vessen hha baj van.
2012. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A föld nélküli paraszt is csak ennyit tud csinálni: magára vet.

Viccet félretéve ha állandóan csak a betegségtől retteg az ember, hamarabb meg fogja találni.

2012. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem rettegek tőle, csak évente elmegyek a szűrésre (amire mindenkinek járnia kéne), hogy kizárhassak minden problémát. És ez engem már mentett meg nagyobb bajtól. Pedig nem rettegtem sőt nem is gondoltam rá
2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy nálad már találtak valamit, azért vagy ilyen szűréspárti. Szerencséd volt, örülj neki!

Majd ha másnak is lesz baja, majd másképp látja.

Addig nincs baj, amíg nincs baj.

De ezért ne ítélj el senkit, örülj, hogy neked sikerült.

2012. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Épp ez az h nem azért mentem el mert bajom volt hanem minden évben eljártam tisztességel a szűrésekre és egy alkalommal egy olyan kis szintű fertőzést talált meg a doki aminek még tünete sem volt. Hamar ki lehetett kezelni. Tehát nem azért járok mert egyszer baj volt és azóta megyek. Hanem 18 éves koromtól minden áldott évben elmegyek.

Ez nem arról szól h akkor kell menni ha már baj van (persze akkor is) hanem folyamatosan. Minden áldott évben. És ez nem egy olyan dolog h sztem van értelme más szerintem meg nincs, mert bárki bármit gondol a kis buksijában ennek igenis van értelme. Nem véletlen találták ki. Csak sok nő fosik konkrétan a semmitől.

2012. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem kéne így leszúrni, mert még sose volt rákszűrésen...

Én is akkor mentem, mikor foggátlót írattam 20 évesen... és egyáltalán nem cseszett le az orvos, nagyon rendes volt és mindent elmondott, hogy mit fog csinálni. Az ő döntése, hogy mikor megy, ha megy megy, ha nem nem. Ennyi :)

2012. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hát ahova én járok ott pl két évente csinálnak csak szűrést.

egy kis érdekesség:


"Mikor menjünk mégis orvoshoz és kérjünk rákszűrést?

25 évnél fiatalabb, korán kezdett, széleskörű nemi élet mellett a cytológiai vizsgálat már korábban is hasznos lehet."

Gondolom ezt nem kell magyaráznom, a végén a lényeg: "hasznos LEHET."


"A magyar népegészségügy a 25-65 éves kor közötti nőknek, negatív cytológiai leletet követően ingyenesen 3 évente ajánlja a méhnyak szűrést. Évenkénti és kétévenkénti szűréssel 93.3%-ban, háromévenként szűrve 91.4%-ban, 5 éves szűrésnél 83.9%-ban válna elkerülhetővé a méhnyakrákos halál. "


Szóval 25 év az amitől tényleg jobban teszi az ember lánya ha elmegy rendszeresen szűrésre, de ezt majd mindenki szépen eldönti maga.


Én azért járok pontban a 2 év letelése után mint a kis angyal, mert anyukámnál időben felfedezték a méhnyakrákot és meggyógyították, de ez az én sztorim.

2012. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :) Kicsit megnyugodtam,hogy nem fog megenni, mert még eddig nem voltam :) köszönöm azoknak akik mellém álltak :)
2012. jún. 12. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!