Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 nappal a szex után folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nappal a szex után folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szex utáni 2. napon mindig van egy sárgás folyásom, nem a megszokott mennyiségű, és néha van egy kis szaga, de nem büdös. Kb. 2-3 napig tart.

Voltam ezzel nődokinál és ő gombára vagy valamilyen baktériumra gyanakodott, kivizsgált engem is és a páromat is, de nem talált semmit. De válaszokat nem kaptam. Körbe kérdezősködtem családtagoknál és barátoknál is, és ők azt mondták hogy ez lehet attól is, hogy a fogamzásgátló miatt a hüvelyem pH-ja felborult. Ennek utána olvastam és lehet benne valami.


Történt hasonló valakivel?

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2012. jún. 11. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a nődoki azt mondta, hogy gomba vagy baktérium akkor az.
2012. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De kivizsgált mindkettőnket, nem talált semmit. Felhívtam, hogy lehetséges-e hogy a fogamzásgátlótól van.. azt mondta h az is szóba jöhet
2012. jún. 11. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Kül. nekem is volt már párszor ilyen "folyásom", és attól volt, hogy a barátom valamit felsértett odabent ujjazáskor, én nem szedek fogamzás gátlót, neked lehetséges, hogy attól van.
2012. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!