Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai pasik mirt nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik mirt nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Mert félünk az elutasítástól:D
2011. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Smartguy86 ***** válasza:
49%
Azért, mert félnek tőle, hogy kevesek lesznek a nőknek. Nem hisznek magukban és persze nem tesznek semmit azért, hogy higgyenek. Ülnek a langyos vízben és várják a csodát. Valószínűleg neveltetési és szocializációs okai vannak (gyerekkori sérelmek, traumák pl).
2011. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Meg a mai világ eltorzult értékrendje is benne van, hogy mindkét nem hamis dolgok alapján ítéli meg a másikat. Általában azok szívnak, akik igazi értékkel rendelkeznek, de ennek ellenére -- vagy éppen ezért -- nem elég menők, és lenézik őket ahelyett, hogy tisztelnék. Mindkét nemnél vannak képviselői mindkét oldalnak, csak az arányokkal van baj.
2011. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Smartguy86 ***** válasza:
73%
Hozzátenném: sikerorientált lett a fiatalok kultúrája. Ez a nyugati kultúra és ezáltal a média hatása RÉSZBEN. A kudarc nem elviselhető, nem elnézhető - csak az számít, aki mindig sikeres. Aki egyszer téved vagy hibázik, azt leírják. Ez aztán oda vezet, hogy senki nem mer hibázni, inkább bele se fog semmibe, csak ne hibázzon. Pedig belül mindenki tudja, hogy a hibázás a próbálkozás és így a siker velejárója. Mégse vállalják be! Pszichológiai nyomás nehezedik rájuk.
2011. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Én egyszer közeledtem egy csaj felé és nyíltam meg előtte, de az csúnyán elbánt velem. Na azóta lesheti mindenki h mennyire töröm magam egy nőnél, jobbára csak egy éjszakás kalandjaim voltak azóta. 20/F
2011. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 WhiteLabel ***** válasza:
ne általánosíts.
2011. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Smartguy86 ***** válasza:
82%

22:29 - Én annyival egészítenélek ki, hogy az érték teljesen szubjektív. A lényeg az, hogy az értékeket nem tudják prezentálni, a hibákat már annál inkább. Ez olyan, mint a marketing - ha nem tudod eladni magadat, akkor nem lesz senki, aki vevő legyen rád. És ahogy egy termékkel, úgy magaddal is úgy van, hogy mindig van rá vevő, csak kérdés, hogy hogyan mutatod meg magad. 80 féle porszívóból se biztos, hogy a samsungot vennék a vevők, ha nem lenne rajta egy kialakított image.


Ezt kell megtanulni az életben mindenhol: mutasd meg, hogy miért vagy te a legjobb!

2011. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
fura, mert sosem tudom eldönteni, hogy azért nem tesz semmit egy férfi, mert mégsem kell neki a lány eléggé, vagy azért mert ennyire fél. Mindig arra jutok, hogy nem kell neki annyira a lány, hogy tegyen is valamit, hiszen, ha kéne találna módot arra, hogy megszerezz. vagy pasik nincs igazam?
2011. nov. 6. 22:31
 9/46 anonim ***** válasza:
9%
Én nem félek az elutasítástól, mint ahogy sokan írják, hanem egyszerűen olyan jól megvagyok egyedül, hogy nem érzem szükségesnek, hogy legyen egy barátnőm. Én mindig azt mondom, majd szólnak, ha akarnak tőlem valamit:) 18F
2011. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Mert ha nem tetszik a fejem a csajnak,akkor elküld a sunyiba.
2011. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!