Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egész nyáron szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész nyáron szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Ha egész nyáron szedem a fogamzásgátlót és nem hagyok szüntet akkor semmi következménye nem lesz.Ősszel jár le az egy éven,ugy hogy ugy is ki kell hagynom 3 hónapot.

Mi a véleményetek?


2012. jún. 15. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint nem akarsz 7 napos szünetet hagyni? Nem vagy észnél. Tudod mi lenne? Feltehetőleg már a második levélnél elkezdenél vérezni, és abba sem maradna.
2012. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lassan 2 éve szedek tabit. Napra pontosan megjön, semmi gondom nem volt eddig. Már 2x megcsináltam, hogy 2 levelet zsinórba szedtem egymás után, szóval 1x nem tartottam a 7 napos szünetet meg. Nem pecsételtem, nem véreztem, nem volt semmi. Utána szépen megjött és folytatódott minden. De persze jó nagy különbséggel tettem ezt meg 2x.

De ez szerintem nem törvényszerű, attól mert nekem nem volt semmi gond, neked még lehet. Ezt pedig egyáltalán nem ajánlom, hogy 3 levelet szedj be egymás után... csak kárt teszel vele.

ÉS azt hogy érted, hogy ősszel jár le az 1 éved és 3 hónapot ki kell hagyj?


21/l

2012. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem jó ötlet. Miért tennél ilyet? Nyaralás miatt? A tablettával legalább pontosan tudod, mikor fog megjönni, lehet hozzá időzíteni a nyaralást. Vagy tampon. De szerintem ilyet ne csinálj, az egészséged kockáztatása nem éri meg.
2012. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2012. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!