Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen esemenyutani tablettak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esemenyutani tablettak vannak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2 fajta van, egy "egyszemes" megy egy olyan ami két szemböl áll. Ezt 10orás különbséggel kell bevennu
2008. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Escapelle az egy szemes, Rigesoft a két szemes.
2008. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Escapelle,és a Rigesoft....én Rigesoftoztam és húúú.... :(((((((
2008. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre már megírták a többiek a választ, hogy milyen nevekkel illetik ezeket az eseményutáni tablettákat. Fontos tudni, hogy ezekez kimondottan orvos írhatja fel. Patikában recept nélkül nem adják ki, a nagyon magas és szervezetre nem jótékony hatású hatóanyagai miatt. Jobb inkább a fogamzásgátlás más formáit használni, célszerűbb a megelőzés. Javaslom: pharmatex hüvelytabletta, ez könnyedén bezserzhető, és megbízható is.
2008. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

én hétfőn pánikoltam be, hogy talán nem kellett volna bevállalni, hogy a barátomé "becsusszannyon". 1órát jártam végig a klinikán, kibkuva , szétfolyva, sírógörccsel egy orvos nem segített, mindenki ide-oda küldözgetett, aztán elementem a a gyógyszertárba, ott már a barátnőm szedett össze mert összeestem, végül sikerült PROTEKCIÓVAL elmennem egy nőgyógyászhoz kai felírta nekem ezt a gyógyszert, a Ri...vmit, nem néztem meg rendesen, a 2 szemeset, bevettem délután 2kor és éjjel 2kor keltem fel hogy bevegyem a másodikat...én semmilyne mellékhatást nem éreztem, sztem akkor vszínű nem voltam terhes...azaz nem volt baj,nem tudom. Ezt mind 15 évesen kellett végigcsinálnom, szörnyű volt az a napom, úgyhogy mindenkinek mondom hogy NE KERÜLJÖN ilyen helyzetbe, nincs olyna hogy áhh "becsusszant" nem lesz baj, igenmis baj lesz, és én már az öngyilkosságomat tervezgettem...

nagyon kell vigyázni, ha pedig mégis, akkor meilőbb orvoshoz kell fordulni:)

eh...XDkcisit sok lett meg mesélős, d eazért inkább leírtam:)bocsi:)

2008. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló "élményben" volt részem, bár a korom miatt (32) kicsit könnyebben vettem a kellemetlenségeket. Az első gyógyszertárból elküldtek, mert recept kell az esemény utánihoz. Bementem az ügyeletre, fél órás várakozázás után hozzájutottam a recepthez. Visszamentem az előző patikába, ahol közölték, hogy nincs nekik készleten. Irány a második patika, ahol azt mondták, hogy náluk nem is kapható, mert a tulajdonos vallásos, és ellenzi ezt a tablettát. Végül a harmadik gyógyszertárban végül megkatam. Hozzáteszem, hogy vasárnap volt, még szerencse, hogy éppen hazafelé utaztunk több 100 km-t, így nem kellett csak a gyógyszer miatt km-eket utaznunk, mert csak az ügyeletes patikák voltak nyitva. Mindenesetre tanulságos eset volt a számomra, legközelebb biztos, hogy jobban vigyázunk. :)
2009. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!