Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt szeretnem tudni h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem tudni h a fogamzasgatlo tabletatol lehet-e verezni? Mert a havi verzesem 7-8napig szokott meglenni ugy h csak a vege huzodik el. Most kezdtem szedni a tabletat es mar 12 napja huzodik, nyugtalanit a dolog :S

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
aZ ILYEN HOSSZANTARTÓ VÉRZÉS SEHOGYSE JÓ. mINDENKÉPPEN MENJ VISSZA AZ ORVOSHOZ!
2009. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs, CapsLock volt, nem akartam kiabálni.
2009. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
semmi baj :) es koszi a valaszt, szerinted ez a tabletatol van? de ez nem olyan rendes verzes mint az elejen, inkabb olyan mint ami a vege fele szok lenni, de valahogy nem akar elmulni :/
2009. júl. 7. 13:43
 4/14 anonim ***** válasza:

az én menzeszem tabletta szedés előtt akár 10 napig is eltartott. mikor elkezdtem szedni a tablettát, lecsökkent ugyan, de az első menzeszem nekemis hosszabb volt, kb 6 napos. a következő levélnél állt be normálisra, 4 naposra.

ez a 12 napos menzesz kicsit para azért sztem, hacsak barnázás van az lehet nemolyan gáz, deha szabályosan vérzel, akkor sztem menj vissza az orvoshoz.

2009. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


7 napnál hosszabb vérzés nem normális, akkor se, ha kevés van. 12 meg szerintem már kóros. Jogos, hogy nyugtalanít a dolog. Ha eddig nem volt ilyen, csak most, akkor tuti, hogy a tablettától van, az váltotta ki. Végülis az beavatkozás a női szervezet természetes hormonháztartásába. Lehet, hogy ez a fajta pl nem való neked. Vissza kell menned az orvoshoz, majd ő megmondja, hogy mi van.

2009. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
olyan igazi verzes csak 3-4 napig volt... most inkabb barnas
2009. júl. 7. 14:21
 7/14 anonim ***** válasza:

de nemond már azrt h nemnormális a u7 napnál hosszabb vérzés, nekem csak ilyen menzeszeim voltak 16 éves koromig, voltam vele nőgyógyásznál és semmi rendelleneset nemtalált. anyámtól örököltem, neki is ilyen volt, és ő sem volt beteg.

a barnázásod valszeg a tablettától van. van rá esély h elmúlik, és a kövi levélnéál már normális lesz, de arra is van h nemlesz. sztem menj vissza az orvoshoz.

2009. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :)
2009. júl. 7. 14:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Márpedig mondom. Barátnőmnek is ez volt, erős, hosszantartó vérzése. De azt hitte, hogy normális, nem is ment vele orvoshoz. Míg egyszer csak ki nem derült, hogy gyerekfej méretű mióma van a méhében, vagyis inkább már a méhe volt a miómában. Ki is vették, nem lehet gyereke. Mondta neki az orvos, hogy az erős, hosszantartó, fájdalmas vérzés lehetett volna az egyik ilyen jel, ami figyelmeztette volna, hogy valami nincs rendben.


Anyámnak is erős és hosszantartó volt a vérzése. tele is volt a méhe miómával.


Genetikus orvosnő honlapja: [link] "Fájdalmas és erös menstruáció okozója leginkább a mióma."


De visszatérve a kérdező könnyű, viszont elhúzódó vérzéséhez: szerinted mégis mi benne a normális? Mert szerintem semmi. Tablettától könnyű és rövid vérzésének kellene lennie. Én magam nem vagyok orvos, ezért ha valamit nem értek, és szokatlan, akkor elmegyek vele orvoshoz. A kérdezőnek is ezt tanácsolom, gondolom, nem mondok vele oltári hülyeséget.

2009. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem mondasz hulyeseget... koszi
2009. júl. 7. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!