Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy a terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a terhesség jele? Hüvelyi váladékozás.

Figyelt kérdés
1 hete lassan nagyon erősen \'nedvesedem\' de sokszor sötétebb színű pl sárgás barnás is de nem sűrű annyira... Szagtalan. Most elkezdett fájni a mellem mint amikor megjönne, de most vagyok 2havi között.. Mi lehet az oka? Lehet terhesség jele?
2009. júl. 7. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítek inkább csak fehér és sárgás a váladék.
2009. júl. 7. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. De ha kétségeid vannak, akkor vegyél egy tesztet és ki fog derülni.
2009. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Védekeztetek szex közben? Szerintem nincs miért aggódnod! A legkönnyebben fél időben eshetsz teherbe, de mivel Te most vagy fél időben így biztosan nem annak a jele, nem beszélve arról, hogy ilyen hamar még semilyen tünet nem jelentkezik!Mert ugye akkor a menszi utáni 1 hétben kellett szexelnetek ha azt mondod fél időben vagy és 1 hete van ilyen folyásod. Lehetetlen, hogy ez a terhesség jele legyen. Vigyázz nehogy be beszéld magadnak a terhességet! Én így jártam és 2 hétig majd szét evett az ideg, mert már szédültem, nagyon fájtak a melleim már 2 héttel a menszi után. És mégsem voltam terhes (pedig mi megszakításosan védekeztünk). Szóval nyugi:) De ha nem jönne meg időben akkor vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj!:)

22/L

2009. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*már 2 héttel a menszi előtt. Bocsi:)
2009. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, ez biztosan nem terhességi tünet. A hüvelyváladék nem ad semmilyen jelet terhességgel kapcsolatban. Tényleg csak ezen az oldalon hiszik nagyon sokan, hogy összefügg. A váladék egyedül a peteéréskor ad információt, akkor is csak arról, hogy most van peteérés, ilyenkor a mell is megduzzad. Nos mivel te azt írtad, hogy most vagy két menstruáció között, valószínűleg most van peteérésed :):) Tehát ha babát szeretnél, akkor ezekben a napokban kellene együtt lenned a pároddal. Ne félj biztosan nem vagy terhes :)
2009. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félidőben vagy, ilyenkor a legerősebb a hüvelyi nedvesedés, ez normális.ű


A színe viszont nem az. átlátszónak vagy fehérnek kellene lennie. Lehetséges, hogy összeszedtél valami fertőzést? Egy nőgyógyászati vizsgálat nem ártana, főleg, ha még nem voltál sohasem.

2009. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!