Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Nőgyógyász?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Nőgyógyász?

Figyelt kérdés
na az a helyzet h barátnőm oltári ostobaságot csinált. gumi nélkül.. és most ideges ( nem is sajnálom ) . na de . az lenne a kérdésem hogyha nőgyógyászhoz elmegyünk ha nem jön meg neki akkor kell e szülői aláírás vagy telefonálnak e? és a tablettára kell e pénz. a NORMÁLIS válaszokat előre köszönöm.
2012. jún. 27. 15:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül a 72 órás?
2012. jún. 27. 15:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
kb. 5-6 rugó, ha jól tudom.
2012. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
miért kell védekezés nélkül szexelni, ha nem terveztek babát??? Tudod, hány ember örülne, ha sikerülne természetes úton teherbeesnie??? És ti, akik felelőtlenek voltatok, Nektek simán összejöna gyerek, de mivel éretlen kamaszok vagytok, ezért csak úgy képesek lennétek eldobni egy emberi életet, mindezt felelőtlenségből..... Sosem értem/értettem az ilyent....
2012. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem engem kéne kiosztani...aggódok a barátnőmért és segíteni akarok neki ha már ekkora bal*sz volt. én nem feküdnék össze pasival gumi nélkül. nem kiosztást kértem segítséget.
2012. jún. 27. 19:00
 15/22 mizuzizu92 ***** válasza:
csak az abortusz hoz kell a szülői alá irkanntás .
2012. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Erről te is tehetsz mivel gondolom veled szexelt gumi nélkül!Tehát az érettségi szinteteket nézve nem vagy különb nála,ez meg,h rá hárítod,h ő volt a hülye undorító.Vegyél neki egy terhességi tesztet és megnyugodhattok.
2012. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 mizuzizu92 ***** válasza:
Utolso szerintem olvasni kéne a válaszokat és kiderül h a kérdező csajszii
2012. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 mizuzizu92 ***** válasza:
Vagy nem jól következtettem ??
2012. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tényleg,most ezen gondolkozom én is,h fiú v lány a kérdező? :)
2012. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű, hogy XX kromoszómás a kérdező és a haverinája volt a felelőtlen...

Nincs itt szó áthárításról, egyszerűen a kérdező csak információkat szeretne, hogy segítsen a másiknak, ő maga lehet sose lenne ilyen felelőtlen.

2012. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!