Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz egy nőnek megvenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egy nőnek megvenni az óvszert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini.21 éves vagyok,a párom 24 éves.Eddig volt egy 2 éves,és most pedig van ez a 3 éve tartó kapcsolatom.Eddig fogamzásgátlóval védekeztünk,de sajnos bizonyos nőgyógyászati problémák miatt le kellett mondanom róla.Fél éve óvszert használunk a párommal.Eddig mindig közösen vettük meg,legyen akár Tesco,Rosmann,stb.Volt azért,hogy egyedül vette meg a párom..De most arra voltam utalva,hogy egyedül vásároljam meg,mert nagyon elfoglalt a munkája miatt,ezért annyi szabadideje sincs,hogy kimenjem a ,,sarki közértbe". :) Kezembe nyomta a pénzt,hgy vegyem meg.Én meg is vettem nagy morfondírozás árán,egy kis üzletben,de kifigyeltem,előtte hogy egyedül álljak a sorban.Nő volt az eladó.Kicsit szégyelltem,mert olyan,mintha valami kis ribi lennék.Úgy voltam vele,régóta ismer az eladó,de nem ismeri a magánéletemet,és kitudja mit hisz rólam.Bár lehet bután hangzik,tényleg ezt éreztzem,hogy ki tudja milyen kis könnyűvérű nőnek gondol.Mondtam is neki,hogy cinknek érzem,mert párkapcsolatban élek,és elég kellemetlen,hogy egyedül vásárolom meg a gumit.Ő erre azt mondta,hogy inkább vegyem meg,mint ,,baj" legyen.Maximálisan igaza van.Akárhogyis nézzük,felnőtt nő vagyok,és vigyázok...Szerintetek nem cink nőnek megvenni? Lehet pitiáner ügy,de akkoris elég mélyen belepirultam.Olyan fura érzés visszatérni abba az üzletbe legközelebb.Még azt hozzáteszem,volt olyan,hogy szintén nem volt ideje a páromnak ilyenekre,és inkább hetekig halogattam az ügyet,addig nem volt köztünk semmi,még ő meg nem vette...Mondta is,hogy egyébként milyen nyitott,szabadszájú lány vagyok,ilyenkor meg elszáll a bátorság :)Ezért vettem erőt,hogy megtegyem!

2012. júl. 5. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ennyit nem olvasok, fáj a szemem. Nem gáz egyáltalán!
2012. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2012. júl. 5. 16:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz megvenni egy nőnek az óvszert? Nekem is sokszor vett barátnőm amikor én meló vagy suli miatt nem tudtam bemenni mert nem volt rá időm. Hajrá! :D
2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 AvernusTriad ***** válasza:

Tényleg sok a szöveg ^^"

Na kérem: nem gáz. Inkább helyeslően bólogatok, hogy az ifjú hölgy vigyáz magára :)

2012. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem megvenni,de meg kell venni ez nem gáz. Szeretném ha nálam is lenne itthon.Felnőtt emberek vagyunk már.
2012. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az eladónak igaza volt. Inkább figyelj a védekezésre és ez jól is feltüntethet téged.
2012. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz ne érezd e miatt magad rosszul e miatt én is álltam már sorba Müllerbe vagy Rossmanba és egy tök átlagosnak kinéző csaj/nő vette a gumit.
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell szégyenkezned.Ilyenkor mindenki zavarba jön egy kicsit,de az egész felfogás kérdése.Én az óvszert gyógyszertárban szoktam megvenni,mert azt megbízhatóbbnak tartom.Ráadásul a patikusokat is kötelezi a titoktartás.

Egyébként csak az első vásárlás volt a nehéz,de azóta már nem jelent gondot.Bár legutóbb kínos volt...:)


Bementem egy kis gyógyszertárba és mondtam,hogy kérek egy doboz Gyureksz Klasszikot(minimális cenzúra,nem reklámozok). Előkereste szépen a fiókból,majd jól láthatóan végigmért és mosolyogva megkérdezte: "Csak egyet???" na akkor hirtelen megszorult a levegő,de csak nevettem egyet. :)


22/f

2012. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én még örülnék is neki, ha a barátnőm venné meg, már nem azért, hogy ugráltassam, de azért nekünk sem "leány álom" megvenni. Egyáltalán nem gáz, és igazavolt a pénztárosnak, inkább ez mint hogy jöjjön a "gond".
2012. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok szövegért,na de hát ez 2 órája történt,és még felkavaróak az emlékek! :)
2012. júl. 5. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!