Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz egy nőnek megvenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egy nőnek megvenni az óvszert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini.21 éves vagyok,a párom 24 éves.Eddig volt egy 2 éves,és most pedig van ez a 3 éve tartó kapcsolatom.Eddig fogamzásgátlóval védekeztünk,de sajnos bizonyos nőgyógyászati problémák miatt le kellett mondanom róla.Fél éve óvszert használunk a párommal.Eddig mindig közösen vettük meg,legyen akár Tesco,Rosmann,stb.Volt azért,hogy egyedül vette meg a párom..De most arra voltam utalva,hogy egyedül vásároljam meg,mert nagyon elfoglalt a munkája miatt,ezért annyi szabadideje sincs,hogy kimenjem a ,,sarki közértbe". :) Kezembe nyomta a pénzt,hgy vegyem meg.Én meg is vettem nagy morfondírozás árán,egy kis üzletben,de kifigyeltem,előtte hogy egyedül álljak a sorban.Nő volt az eladó.Kicsit szégyelltem,mert olyan,mintha valami kis ribi lennék.Úgy voltam vele,régóta ismer az eladó,de nem ismeri a magánéletemet,és kitudja mit hisz rólam.Bár lehet bután hangzik,tényleg ezt éreztzem,hogy ki tudja milyen kis könnyűvérű nőnek gondol.Mondtam is neki,hogy cinknek érzem,mert párkapcsolatban élek,és elég kellemetlen,hogy egyedül vásárolom meg a gumit.Ő erre azt mondta,hogy inkább vegyem meg,mint ,,baj" legyen.Maximálisan igaza van.Akárhogyis nézzük,felnőtt nő vagyok,és vigyázok...Szerintetek nem cink nőnek megvenni? Lehet pitiáner ügy,de akkoris elég mélyen belepirultam.Olyan fura érzés visszatérni abba az üzletbe legközelebb.Még azt hozzáteszem,volt olyan,hogy szintén nem volt ideje a páromnak ilyenekre,és inkább hetekig halogattam az ügyet,addig nem volt köztünk semmi,még ő meg nem vette...Mondta is,hogy egyébként milyen nyitott,szabadszájú lány vagyok,ilyenkor meg elszáll a bátorság :)Ezért vettem erőt,hogy megtegyem!

2012. júl. 5. 16:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Szóval lassan már ez is a nő dolga lesz. A férfi otthon vedeli a sört, böfög a tv előtt, amíg rá nem jön a görcs és akkor füttyent, hogy "asszony, hozz kotont mert most megduglak".
2012. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Először olvasd végig a szöveget,mert őgy látom nem volt türelmed hozzá,és akkor írj ilyen ,,humoros" válaszokat...
2012. júl. 5. 16:24
 13/18 anonim ***** válasza:

Most ebben mégis mi lenne a gáz?

A két legismertebb védekezési forma a koton és a tabi. Baromi sok ember nem szedhet tablettát, baromi sok meg nem akar. Nem csak futó kalandok esetén lehet gumit használni, én az összes hosszú (több éves) kapcsolatomban azt használtam.

Nincs ezen semmi gáz..

2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én már egy csomószor vettem óvszert, de egyáltalán nem éreztem gáznak. Ez teljesen természetes szerintem. Szóval ezen ne izgulj. :) 23/L
2012. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lea82 válasza:

Röviden és tömören: NEM GÁZ!

Én rendszeresen magam vásároltam meg, ha éppen szükségem volt rá. (Szintén eü. okokból, mert egyébként tabletta-párti vagyok.) Voltam Rossmannban, Tescoban, ahol ami éppen útba esett. Az sem érdekel, hogy nő vagy férfi az eladó/pénztáros. Az a minimum, hogy úgy élek szexuális életet, hogy vigyázok magamra! Ha én látok valakit gumit venni (akár pasi, akár csaj), nekem egyből az jut eszembe, hogy "Hál' Istennek van ennyi esze!"

2012. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lassan 3 éve óvszerrel védekezünk mióta együtt vagyunk,vettük közösen már vette egyedül az volt többször,de sokszor vettem én is. Minden alkalommal iszonyatosan zavarban vagyok igyekszem akkor oda állni a polchoz és választani mikor senki sincs ott,úgy beállnia pénztárba,hogy egyedül legyek,és mindig veszek mellé valamit,úgy jobban érzem magam,nem tudom miért van,ebben a kérdésben kicsit szégyenlősebb vagyok :) 22L
2012. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok válasz! :) Megnyugtató! Jó,hogy mindenki így gondolja,nem gáz. Amúgy én is vettem mellé még pár dolgot.Pár piperecuccot! :)
2012. júl. 5. 19:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is mindig veszek mellé valami mást is, hogy ne legyen gáz. Pl.: sikosítót, masszázsolajat, egy rezgő péniszgyűrűt, stb..
2012. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!