Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kori18 kérdése:

Fogamzásgátló mellett hogyan lehet össze hozni hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót, de terhes akarok lenni.. Hogyan lehet össz hozni??? Válaszotokat köszönöm
2012. júl. 8. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu... neked nem gyerek kell, hanem ciánkapszula.
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az írásod alapján nagyon fiatal lehetsz még és tudatlan. Nem való még neked gyerek, nem hiába tartják a szüleid is korainak. Ráértek még, helyette tanulj inkább és nem fogsz hülyeségeket kérdezni.
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a szüleid miatt kérdezed,mert arra te is tudnád a választ.A pasit akarod átverni,csak így nehéz.Ha abbahagyod levél közben akkor vérezni fogsz,az meg gyanus lehet a pasinak.A tabletta mellett,ha rendesen szeded kicsi az esélye,még akkor is,ha kiszáradásig fosol,ne így akarj magad mellett tudni valakit.
2012. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

"Nem sok beleszólása van a szüleidnek. Ha szeretnétek, vállaljátok be, de tényleg hagy abba akkor a tabit, mert árthat a babának, ha mégis becsúszna."


Ja, igazad van, a szülőknek semmi beleszólásuk abba, ha a még náluk lakó és még 18 év alatti gyereküknek gyereke legyen. Okos vagy.

2012. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó, ne személyeskedjél.

Semmilyen más információt nem adott, nyilván úgy értettem, hogy ha már független a szüleitől. Ne nézzél már idiótának szépen kérlek...

2012. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ne vitatkozzatok, kédező te meg válaszolj a kérdésekre, neked is válaszoltak!

Hány éves vagy? A pasid aakrod átverni, vagy magadat? Egyik sem szép ám, viszont a babát úgy kell tervezni, hogy előtte egy időre abba kell hagyni a fogamzásgátló szedését biztonsági okokból. Gondolo nem szeretne egyikőtök sem fogyatékos babát, te meg hogy néznél utána tükörbe hogy önzőségből világra hoztál valakit, aki nem lesz egészséges?

30F

2012. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok...Nem akarom a pasimat átverni...szüleim mondják hogy nem nem nem, de mi meg már akarunk...csak anyámék meg még azon vannak, hogy majd 5 év múlva...
2012. júl. 9. 08:22
 18/23 A kérdező kommentje:
a másik, szerintem azért már 21 évesen kéne egy kis magán életemnek is lenni, nem mindenbe kéne bele szólni a szüleimnek.. vagy de?
2012. júl. 9. 08:23
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem, nem kéne MINDENBE beleszólniuk, ez igaz.


De a gyerekvállalás hatalmas felelősség, és a leírásodból egy butább 16 évesnek gondoltalak. A szüleid felneveltek egy gyereket, tudják, mivel jár. Nem hiszem, hogy rosszat akarnak.


Nem tudom, a barátod hány éves, de ne csak odáig gondold el a sztorit, hogy terhes vagy, a nyakába ugrasz, 9 hónap múlva baba, aki állandóan mosolyog és minden happy.


Nekem nincs gyerekem, és biztos vagyok benne, hogy van vagy 1000 dolog, amiről nem is tudok a gyerekvállalással, babákkal kapcsolatban. Azt sem tudom róluk, hogy nem tudom őket.


Ha alapból úgy állsz neki az egésznek, mint egy tini, aki este el akar lógni, nem lesz jó vége. Inkább beszélgess a szüleiddel, hogy miért nem tartják jó ötletnek a gyerekvállalásodat, és figyelj arra, amit mondanak. Vegyétek komolyan egymást.

2012. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha a szülőket akarjátok becsapni,akkor miért kell tabletta mellett gyereket csinálni? Abbahagyod a szedést és nekik azt mondod szedted.Ez csak a technika.

A gyerekhez nem csak szerelem kell.A szülőkkel éltek?El tudnátok tartani magatokat és a gyereket? Van munkátok?A szellemi érettségedet már tudjuk,az nem megfelelő egy gyerekhez.

2012. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!