Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj? Kedden lesz 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Kedden lesz 5 hete, hogy abortuszom volt. Azóta nincs menzeszem, amit várok, hogy elkezdhessem szedni a fog. Gátlót.

Figyelt kérdés

Sajnos egyszer már annyira nem bírtuk,hogy a párom csak betette és ki is vette a nemiszervét..Nem élvezett el,sőt még egy csepp előváladék sem jött belőle...

Ugye nem lehetek olyan peches hogy már csak ennyitől teherbe esek?

Arra lennék kiváncsi normális-e ,hogy még nincs menzeszem,és mikorra számitsak rá?

A válaszokat előre is köszönöm!

Én 19/L,a párom 30.


2012. júl. 8. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi után nagyobb a kockázat,jobb lenne ha nem játszanál ezzel.Lehet hogy csak felborult a szervezeted egyensúlya,meg fog jönni biztos.Ha nagyon aggódsz,akkor kérdezd meg a dokit.
2012. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy abortuszból se tanultál? Hihetetlen, hogy ennyi eszed van.

Majd nevezheted a gyereket Kisi Esélynek, ha esetleg mégis összejön.

De remélem nem, nem kellene a hülyeségetek miatt több gyereket megölni.

Egyébként meg abortusz után 6 hétig tilos a szex, szóval nem is értem mi a f.szt keresett benned.

2012. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom,és sajnálom is...

HA mégis úgy lenne ,én nem lennék képes ezt megint megtenni...nem vetetném el.

Viszont eg.ügyi okok miatt kénytelen voltam,és lehet ez most sem lenne másképp,ezért az lenne a legjobb ha nem lennék az..

2012. júl. 8. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:

hát ez nem volt okos ötlet! a fertőzések könnyebb összeszedése miatt különben is kb. 6 hetet kell várni. na de ha már így alakult, akkor most legyél okos. az 5 hét kimaradás még teljesen normális, még 8 hét kimaradás is előfordulhat. viszont ilyenkor az a veszély áll fenn, hogy nem lehet tudni mikor érik meg a következő petesejt. de ha tényleg csak annyi történt, mint amit elmondtál, nem hinném hogy baj lehetne.

nyugodj meg, még nem késik a menzeszed, de ha aggódsz, vegyetek egy tesztet. olyat, ami már nagyon hamar ki tudja mutatni (pont azért mert nem lehet tudni mikor volt peteérésed). látatlanban nyilván fogalmam sincs, de szerintem nem lehet baj.

2012. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennyire nem lehettek ösztönlények h nem bírjátok ki a 6 hetet... Csinálj tesztet. Azt ollvastam hogy abortusz után nagyobb a teherbeesés esélye
2012. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább egy nyomorult óvszert húzott volna. Nem elég, hogy lehet, hogy fertőzést kapsz, még simán teherbe is eshetsz. Ha már áll neki, VAN előváladék, akár látjátok, akár nem.
2012. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30 évesen ilyen felelőtlen ... :/
2012. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egyeseknek örömet okoz mások felett ítélkezni?

Kérdező, az 5 hét akár fiziológiás is lehet, nincs arra semmiféle recept, hogy elsőre meg kell jönnie a menzesznek abortusz után. Nyilván a 6 hetes kontrollon majd fog mondani a nőgyógyászod is valamit a vizsgálat után, és az a mérvadó, hisz ő ismeri az előzményeket meg ő vizsgál, de szerintem általánosságban 2 ciklus-hossznyi ideig nincs nagyon min parázni élettanilag.

Az aktus és a terhesség az egy más kérdés, valamekkora elvi lehetőség természetesen megvan rá, hogy teherbe estél, 2 hét múlva kell csinálni egy tesztet, vagy a 6 hetes vizsgálatnál meg kell kérdezni a nőgyógyászt.

2012. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma voltam kontrollon az orvosom csinalt huvelyi ultrahangot,es azt mondta minden oke,mar latszik hogy par nap es menstrualni fogok!

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat!:)

2012. júl. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!