Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb egy éve szedek gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb egy éve szedek gyógyszert és tegnap kezdtem el egy újabb levelet, este együtt voltam a barátommal és bennem ment el, mennyi lehet az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag 0.


Miért gondolod, hogy terhes vagy? Ha egy éve szeded, akkor tudod, hogy a szedés szünetében is teljes védettséget élvezel. Miért merült fel benned egyáltalán a kérdés?

2009. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lett,ne aggódj!!!Főleg egy éve szeded...meg el kezdted,amugy a szünet napjain is védett vagy!!!
2009. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha egy éve folyamatosan az előírtak szerint szeded akkor nem lehetsz terhes...

Nem nagyon értem mit érthetsz "egy újabb levél" alatt, azon kívül, hogy a két levél közötti szünet után egy újba kezdtél. Ha ezt érted alatta akkor nem lehetsz terhes...

2009. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak azért tettem fel a kérdést mert még soha nem volt ilyen és úgy nyugodtabb vagyok ha mások véleményét is megismerem :) mégegyszer köszönöm!
2009. júl. 12. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
De nemértem hogyha a nők fogamzásgátlót szednek, azt azért szedik hogy ne legyenek terhesek, és ne keljen védekezni, másképpen... akkor miért vannak ezek a kérdések hogy fogamzásgátlót szedek, de nem védekeztünk gumival, lehetek terhes? -.-"
2009. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondolom fiú az utolsó komment írója :) tudom hogy hülyén hangzanak ezek a kérdések ezt elismerem, de ha a sexnek következménye lesz azt mi viseljük, én is próbálom elkerülni ezt, ezért szedek gyógyszert de nyugtalan vagyok, hiszen baj bármikor lehet
2009. júl. 13. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
igen ez talált :D és értem én miért agódsz, de.. nah xD
2009. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2009. júl. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!