Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy az orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az orvos nem ír ki nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Rámerőltette a Zoely-t, pedig mondtam, hogy ezt nem akarom szedni, mert barátnőmnek trombózisa lett tőle az 1. levélnél. Szóval nem akartam szedni. De nem akart mást kiírni, pedig mellékhatások miatt váltanom kellett a régiről..

Most ezzel még több bajom van, és félek, hogy nem fog másikat felírni. A városban van még 1 doki, az meg cypromix-et meg diane35-öt írt fel nekem, mikor semmi bőrproblémám nincs.. :S


"Kihisztizhetem", hogy ne Zoely-t írjon fel?


2012. júl. 13. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Az orvos okkal írja fel neked. Lehet, hogy a másikban olyan hormonok vannak amik a szervezetednek nem jók...Egy doki jobban tudja mint mi...Hisztizhetsz de nem kapsz másikat..
2012. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Az orvos ért hozzá! A barátnődnek valószínűleg bármely másiktól is trombózisa lett volna, és ott valószínűleg az orvos nem vizsgálta ki rendesen, vagy egyszerűen nem lehetett előre tudni.


Neked nem lesz trombózisod tőle, azért, mert a barátnődnek lett... Ez elég egyértelmű és világos. Szóval hiába is hisztizel nem indokolja semmi, hogy ne azt írja fel.

2012. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Előttem volt nála egy csaj, akinél egy csomó Zoely-s tájékoztató füzetecske volt, meg ilyenek, szóval gondlom jól lefizették.

Szó szerint rámbeszélte ezt a sz@rt. Szörnyű gyógyszer amúgy...


Szóval nem tudom, mit izéltek, ő se a nekem valót írja fel. Honnan tudná, melyik a nekem való?? Segítek, sehonnan. Viszont mind1, hogy melyiket, csak írjon fel másikat. És ez a kérdésem, hogy mi van, ha nem fog másikat felírni, csak ezt akarja megint rámerőltetni??

2012. júl. 13. 13:34
 4/24 A kérdező kommentje:
Különben mindben ugyanolyan hormonok vannak, csak más "néven"...
2012. júl. 13. 13:35
 5/24 A kérdező kommentje:

Különben a sok mellékhatása indokolná, hogy másikat írjon fel..


Nem tudom, miért kellett leragadni a trombózisnál, mikor írtam ezen kívül még pár sort.

2012. júl. 13. 13:40
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem a Zoelytől kapott a barátnőd trombózist, hanem magától a fogamzásgátló tablettától, tök mindegy milyet vett volna be, ha hajlamos rá akkor megtörténik. Ha ennyire parázol használj gumit.
2012. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Jó, de fogjátok már fel, hogy nem az a lényeg... :D Nem hiszem el, hogy az egész kérdésből 1 szón akadtok fenn.


Az a lényeg, hogy rámerőszakolta a Zoely-t, most van 1 csomó mellékhatás,a és félek, hogy nem fog felírni másikat. Világos?!?!

2012. júl. 13. 13:58
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha ez sem jön be, akkor úgyis felír másikat, ha meg nem akkor azt fogja javasolni (teljesen jogosan) hogy ne szedj semmilyet, mert úgy látszik benned van a "hiba". A cypromix és a diane is fogamzásgátló, tök mindegy, hogy van e bőrproblémád. Próbáld ki akkor azokat.
2012. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Menj el az Örs vezér téri sztk-ba a az ottani nőgyogyászhoz Dr. Baksay László-hoz. Ő egész jó orvos. Ha elmondod neki milyen tünetek jelentkeznek nálad akkor talán felír neked másikat. Legalábbis ő megértő szokott lenni. Legjobb ha alapból vérképet viszel neki mível lehet ő is kérni fogja és az alapján ír fel neked. Fontos hogy csak hétfőn rendel és valszeg sokat kell várni.
2012. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 mpecsa válasza:

Ha ennyire elégedetlen vagy, keress fel egy másik nőgyógyászt. Ha félsz az adott tablettától, megéri akár egy másik város rendelőjébe is elutazni. Egy magára valamit is adó nőgyógyász az első doboz felírása előtt elküldi a páciensét általános trombózis szűrésre, ezt meg is lehet beszélni az orvossal, pláne, ha a felmenőid között már volt trombózisos megbetegedés.

Az nagy tévedés, hogy mindegyikben ugyanaz van, csak más gyártja, vannak eltérések.

DE !

Az összes fogamzásgátló tabletta fokozza a trombózis rizikóját, ezt fogadd el. Hiába ír másik fajtát, a kockázat ugyanúgy meglesz. Ezt azzal csökkentheted, ha kerülöd a többi rizikótényezőt és rendszeresen sportolsz !

2012. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!