Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy az orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az orvos nem ír ki nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Rámerőltette a Zoely-t, pedig mondtam, hogy ezt nem akarom szedni, mert barátnőmnek trombózisa lett tőle az 1. levélnél. Szóval nem akartam szedni. De nem akart mást kiírni, pedig mellékhatások miatt váltanom kellett a régiről..

Most ezzel még több bajom van, és félek, hogy nem fog másikat felírni. A városban van még 1 doki, az meg cypromix-et meg diane35-öt írt fel nekem, mikor semmi bőrproblémám nincs.. :S


"Kihisztizhetem", hogy ne Zoely-t írjon fel?


2012. júl. 13. 13:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Mégis mi a l*faszt vársz tőlünk, mi írjunk fel neked gyógyszert vagy mi? Mi mégis honnan tudjuk, hogy a te orvosod mit fog csinálni? Talán tőle kéne megkérdezni! Idióta!
2012. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
B*szlak meg akkor kérj egy teljes kivizsgálást....Nem tudom mennyibe kerül, de biztos megoldják neked..Ott az egész hormonháztartásodat megvizsgálják. Az enzimket meg mindent és aból 100% hogy mindent megtudnak...a amáj és vesefuncióidat is...Még, hogy a mi IQ-nk nulla XDXD Istenem te ne szaporodj..ilyen ostoba géneket tilos továbbvinni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2012. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

De most min hisztizel?

Hát ha te nem azt a gógyszert akarod, és nem hajlandó másikat írni, akkor menjél másik orvoshoz. Ebben mi olyan k.va bonyolult? Attól talán jobb lesz, hogy itt szenvedsz?


Egyébként a többieknek üzenem:

Az orvos tabi felírása előtt jó esetben vérképet csináltat, amiből semmi mást nem tud azon kívül megállapítani, hogy rendesen működik-e a mája meg a veséje. Az vmi idióta tévhit, hogy abból látja, hogy milyen gyógyszer kell. A nagy lóf.szt látja. Azt látja, hogy bármilyen hormontartalmú fogamzásgátlót lehet-e szedni. Hogy kinek melyiktől milyen baja lesz, azt nem lehet előre tudni.

Nyilván azt nyomatja, amiből neki pénze lesz.

Ha nem tetszik a rendszer, akkor el lehet menni másik orvoshoz és meg van oldva a gond.


Trombózis meg az összes tablettától kaphatsz, ez nem a Zoely saját kis specifikus mellékhatása.


Egyébként ha már két tabletta nem volt jó neked, akkor érzékeny vagy rá, és nem hormonálisan kellene védekezni.

De felőlem próbálgasd még, hátha egyszer vmelyik jó lesz...

2012. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy jönnek ide az orvoslátogatók, hogy az imént pont te emlegetted fel őket. Vagy nem vagy tisztában az orvoslátogató fogalmával?


A 0 IQ szintű hisztis p1csa az te vagy.

2012. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!