Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy az orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az orvos nem ír ki nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Rámerőltette a Zoely-t, pedig mondtam, hogy ezt nem akarom szedni, mert barátnőmnek trombózisa lett tőle az 1. levélnél. Szóval nem akartam szedni. De nem akart mást kiírni, pedig mellékhatások miatt váltanom kellett a régiről..

Most ezzel még több bajom van, és félek, hogy nem fog másikat felírni. A városban van még 1 doki, az meg cypromix-et meg diane35-öt írt fel nekem, mikor semmi bőrproblémám nincs.. :S


"Kihisztizhetem", hogy ne Zoely-t írjon fel?


2012. júl. 13. 13:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Na jó, hagyjuk. Nekem te ne javasold a cypromixet és a diane35-öt, mert rohadtul magas a hormontartalma. Max fél évig lehet szedni, indokolt esetben. Minek írnak ide ilyen h*lyék?... Költői kérdés volt.


Utolsó: vidéki vagyok..

2012. júl. 13. 14:15
 12/24 A kérdező kommentje:

De érts már meg légyszi, hogy nem rettegek a trombózistól, NEM ERRŐL VAN SZÓ!!!


Hanem arról, hogy mi van, ha nem ír fel nekem MÁSIK tablettát, mert LEFIZETTÉK! Érdekes, hogy egy csomó ismerősöm Zoely-t kap tőle mostanában, 3-4 hónapja meg a Meliane volt a "menő"

2012. júl. 13. 14:17
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy lefizették akkor emeld a sejhajod és indulj másik orvoshoz...Ennyi a story...ha neked nem megfelelő meg ilyesmi akkor miért hozzá mész? Jópáran írták már előbb is, hogy másik dokihoz kellene akkor menni.

Meg honnan tudja melyik a neked való? :D Segítek :D Kivizsgálás a neve! :D:D:D:D:D

2012. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Okoskodj csak, de mond már nekem, hogy a máj vagy a vesefunkcióból látja-e, hogy melyik a nekem való? Abból azt látja, hogy szedhetek-e tablettát!

Mert vérvételnél ezeket nézi csak :))

De ha te ebből meg tudod mondani, hát akkor le a kalapom. Nekem nem tanították ezt meg

2012. júl. 13. 14:21
 15/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ha tudná, hogy melyik a nekem való, akkor nem lenne olyan, hogy gyógyszerváltás, hiszen mindenki elsőre azt kapná, ami neki tök jó.
2012. júl. 13. 14:21
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Ne hogy már okosabb akarj lenni az orvosoknál! Akkor menjél el magándokihoz 20ezerér azt felír neked olyat amilyet akarsz, de úgy látszik neked semmi nem jó. Ez a hiszti is a gyógyszer mellékhatása? Akkor javaslom mégis csak a gumit! Ha meg alapból ilyen vagy menj el pszichológushoz is csak aztán ne ide gyere hogy "de gyökér az orvosom mer xanax helyett frontint írt fel,mert a szomszédom a rivotrilba halt bele"
2012. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Úristen, milyen emberek vannak :DDDD


Nem gáz, jót röhögtünk rajtad!Különben nem tudom, ki a h*lye.. Talán az, aki elhiszi, hogy nem fizetik le a dokikat a gyógyszergyártók???:))) Látszik, hogy 1 cseppet sem dolgoztál még az egészségügyben!

2012. júl. 13. 14:24
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező neked valami nagy elmebajod van. Jobb lesz, ha megbékélsz a világgal.


Orvoslátogató minden orvoshoz jár, úgyhogy nem tudom, mi bajod van ezzel...

2012. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Különben érdekes, hogy ahányszor itt felteszek kérdést, csak ilyen fogyatékosok írnak.. Szerelem, szex kategória 0 IQ szintűeknek :))
2012. júl. 13. 14:25
 20/24 A kérdező kommentje:

Nekem van baj az agyammal? Most hogy jöttek ide az orvoslátogatók?:)


Na mind1, okos enged, szamár szenved, én nem írok ide többet. Idiótázzatok csak, aztán nézzetek nagyokat, hogy miért kapjátok a cypromix tablettát, a nagy semmire! Csak aztán nehogy tüdőembólia legyen a sok hormon miatt :)

2012. júl. 13. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!