Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belarát írt fel a doki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki1331 kérdése:

Belarát írt fel a doki, és azt mondta kezdjem el szedni a menszeszem 1. napján, de már 2hete késik mitcsináljak? Esetleg kezdjem el szedni? Vagy várjak amig megjön?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, várj.
2012. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mizuzizu92 ***** válasza:

2 hete késik ??

ojajj

2012. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztet. Mert ha lehetséges, hogy terhes vagy akkor nem kéne elkezdeni.
2012. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mizuzizu92 ***** válasza:
Hát igen ha már ennyit késik akkor patika !
2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

terhes biztosan nem vagyok, mivel még szűz vagyok

de mi van ha kimarad a menszeszem vagy valami? tavaly nyáron 3 hónapig meg se jött? akkor is várjak?

2012. júl. 20. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor minek a fog.gátló ? már bocsi :D
2012. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mizuzizu92 ***** válasza:
Hát szedd mert lehet azért írta fel azt hogy helyre állítsa , a mensit
2012. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 13:13-as válaszoló

A barátommal már tervezzük az együttlétet és gondoltam nem árt előtte gondolni a védekezésre (hosszútávra).

2012. júl. 20. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy már előtte gondolsz rá! Szerintem azért kérdezd meg az orvosod. Nem véletlen, hogy az első napon kell elkezdeni a gyógyszert.
2012. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónapig kimarad a vérzésed, akkor egy alapos kivizsgálás kellene, főleg hormonügyileg, ugyanis vmi bajod van.

A tabletta pedig nem hozza helyre a ciklust, hanem kikapcsolja, és egy műciklust csinál.

Ha vkinek ilyen rendszertelen vérzésre tablettát adnak, akkor van esély rá, hogy abbahagyás után még ilyen ciklusod sem lesz.

Az meg elég kellemetlen, ha gyereket akarsz majd.

Előbb kezeltesd a problémád, és utána írass tabit, mert így csak elodázod a problémát, és majd szenvedhetsz, mikor abbahagyod.

2012. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!