Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminellet szedek, és késlelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminellet szedek, és késleltetni szeretném vele a menstruációmat 1 héttel. Csinált vki már ilyet?

Figyelt kérdés
És ha késleltetek, akkor is ugyanúgy véd? És utána valamilyen módon vissza tudom állítani az eredeti időpontra? Kérlek segítsetek, mert a tájékoztató semmi értelmes információval nem szolgál..
2009. júl. 16. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már csináltam többször is, nem lesz bajod! A védelem ugyanúgy megmarad. És úgy tudod visszaállítani az eredeti időpontra, hogy csak pont 1 vagy 2 héttel szeded tovább. pl. ha kedden fogyna el a levél tovább szeded egészen jövő hét keddig, és így minden marad ugyanúgy.
2009. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tovább szeded 7 nappal. Természetesen ugyanúgy véd akkor is. Utána tartod a 7 napos szünetet, 8.-on elkezdesz egy teljesen új levelet. Amiből kivetted a 7 plusz bogyót, tedd el, olyankor jól jöhet, ha hányás/hasmenés után bogyót kell pótolni. Nem értem ez az eredeti időpontot... Hogy érted? Miután eltotlad a kívánt számú nappal 7 szünetet tartasz, 8. naptól szeded a 21 bogyót, megint 7 nap szüntet, stb. stb. A továbbiakban 21+7 naposan szeded, nem 28+7 naposan, mint az eltolt ciklusnál.
2009. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ugyanúgy vasárnaponként szeretném h megjöjjön.. :) köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!