Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz terhes, dehát ezt te is tudod ha csöpp eszed van. Az eseményutáni tabletta pedig nem megoldás minden egyes szeretkezés után.
2012. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

1. Nem ment beléd, akkor már nincs nagy esélye.

2. Menszesz idején, előtte és utána is 1-2 nappal nehezebb teherbe esni.

Ne aggódj, szerintem tuti nem vagy az.

2012. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim válasza:
63%
nem azért mondom,de ha vigyázott volna, használt volna gumit ;)
2012. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
76%
Remélem nem. Légyszi ne szaporodj.
2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer így lettem terhes, hogy nem ment belém...aztán mégis :\

De hogy előtte múlt el az egy kicsit kizáró ok lehet, de attól is függ,h mindig időbe jön-e meg neked..?

Egyébként 72órás az eseményutáni, 72órán belül kell bevenni. Régebben 3-4ezer Ft körül volt, most nem tudom. Szerintem megveheti a barátod.

2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
100%
A helyes kérdés: lehetek terhes vagy nemi beteg? A válasz: igen, bármelyik.
2012. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:

Először is ha megteszel valamit, majd utána kezdesz el azon gondolkodni, hogy lehet-e belőle baj, akkor akármi volt is az amit tettél, még éretlen voltál hozzá.


Másodszor, igen lehetsz terhes, mivel a "megszakításos" módszer lényegében szerencsejáték.


Harmadszor, az esemény utáni tabletta kb. az "esemény" után 3 napig hatásos, az idő előrehaladtával a hatékonysága egyre csökken. A barátod is ki tudja váltani, de nőgyógyásszal kel felíratni. Az ára, ha jól tudom 3 - 6 forint között lehet.

2012. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
* 3 - 6 ezer forint akart lenni
2012. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
95%

Nem a születési dátumod az igazi probléma, hanem, hogy nem vagy eléggé tájékozott:


1. A megszakítás nem védekezés, akármikor teherbe eshetsz.

2. Nem csak a terhesség, hanem a betegségek ellen is jó az óvszer.

3. A 72 órás tabletta akkora hormonhatásnak teszi ki a szervezeted, hogy nem lehet minden alkalom után használni, csak indokolt esetben (óvszer kiszakad, lecsúszik stb)

4. A 72 órás tablettát csak orvos írhatja fel, csak neked (a barátod persze elkísérhet, sőt, ha egy cseppet is törődik veled, elkísér; BTW ha törődne, húzott volna gumit)

5. A tabletta ára 6-10 ezer forint között mozog, minél előbb be kell venni, mert az idő múlásával csökken a hatékonysága.

6. Terhes csak peteéréskor lehetsz, ez az egész ciklusban kb 24 óra, általában a ciklus közepén, de

7. spontán peteérés akármikor bekövetkezhet, így bármikor van esély a terhességre.

8. Az előváladéktól is teherbe lehet esni, tehát egy babához nem is feltétlenül benned elmennie, bár az kétségtelenül megsokszorozza az esélyt.


Lecsillagozhatod ezt a kommentet, én is lecsillagozom, hogy terhes leszel-e.


24/N

2012. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
És még vihog rajta, hogy jaj de ügyes. Az ilyenek fognak szaporodni OMG.
2012. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!