Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhes vagyok és elvetélek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes vagyok és elvetélek hogy tudom észre venni? Azon kivül hogy orvos! én magam hogyan?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj istenem... hány éves vagy?
2012. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15
2012. júl. 30. 17:58
 3/12 okoska31 ***** válasza:

Semmi olyan, hogy magadnak! Irány az orvos.

A végén elvérzel otthon.

2012. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magadnak sehogy, irány a nőgyógyász! Legyen vér a pucádban, ha már arra volt eszed, hogy védekezés nélkül szexelj!
2012. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szűz vagyok csak érdekel hogy itthon észre lehet e venni?
2012. júl. 30. 18:11
 6/12 okoska31 ***** válasza:
100%

segítek: ha nem csak technikai értelemben vagy szűz, azaz még farok sem járt a puncidban (esetleg nem szakadhatott volna ki), akkor nem lehetsz terhes.

Ha csak nem Máriának hívnak....

2012. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó fogdd már fel hogy nem b..am nem vok terhes rájöttem csak érdekelne hogy hogyan lehet észre venni a vetélést de érhetetlen vag te az értelmiségi szinteddel biztos nem tudod azért nem írod értetlen a nevem majdnem eltaláltad még gyakorolj puszi
2012. júl. 30. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves "okoska" (hmm, milyen találó név)


Képzeld el a szituációt, hogy egy pasi szépen ráránt, a kezén ott van az összes ondó, speriumokkal együtt, majd ezzel a kezével és az ujjaival szépen megpöcögteti a lány méhnyakát. Szerinted nem lehet ekkor terhes? Ku.vára de.


Kérdező: magát a vetélést havibajon kívüli vérzéssel, kisebb-nagyobb húsdarabok távozásával lehet észrevenni - szerintem. Ezen kívül elképzelhető egy kis fájdalom, "vákuum"-érzet, vagy egyéb hasi dolgok.


21F

2012. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. júl. 30. 18:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen a srác mondja jól.. én is úgy tudom hogy nagyon erősen vérzik egy nő ha elvetél.. és fájdalmai vannak...

nade ha még semmilyen nemi aktusban nem volt részed, akkor miért kérdezed?

(amúgy google.. a barátod :) )

2012. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!