Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenki tudta rajtam kivűl,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki tudta rajtam kivűl, hogy a fogamzásgátlót (cypromix) max. Fél évig lehet szedni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 22:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
:( :( :( :(
2012. aug. 1. 22:06
 2/19 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot meg életemben nem hallottam
2012. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
miért ?:(
2012. aug. 1. 22:09
 4/19 anonim ***** válasza:

Hagyd már abba kérlek a kérdéseid kiírását!

Mondtam, hogy mit tegyél!


Nem kell ide kiírni 500 kérdést erről, nem szabad szedni fél évnél tovább, főleg nem úgy, hogy csak fogamzásgátlóként kaptad. Ennyi. Ideje elfogadnod.

2012. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem marhaság! Én eü-s vagyok.Bár nem fél évig,hanem 2 évnél tovább egyáltalán nem ajánlatos szedni(ezt az egyik tanárom mondta,aki azért ért a dologhoz)...az megint más kérdés,hogy közben vérvétellel ellenőrizni kellene,hogy nem borítja-e fel a hormonháztartást...
2012. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5-ös: fél év, ha fogamzásgátlóként szedi.

Ha egyéb tünetekre, akkor más a helyzet, de ő nem arra kapta.

2012. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hiába mondtad , hogy nem szabad szedni csak félévig én akkor is 1 éve szedem és nem tudok egy fél évet kiradírozni ... mondtam , hogy félek attól az aszisztenstől, lehet te vagy ( haha ) ha akarom 500x írom ki ha akarom ezer neked az legyen mindegy és nem írsz vissza privátba akk ki írom még nem 500 hanem 600x még valaki beszélget velem és téged az ne zavarjon , flegma !
2012. aug. 1. 22:32
 8/19 anonim ***** válasza:

jó,én már semmit se értek...

(5-ös)

2012. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
5ÖS : nem vagy egyedül :(
2012. aug. 1. 22:49
 10/19 anonim ***** válasza:

Jah,közben rákeresetem a kérdéseidre.Nézd,megválaszolta neked normálisan egy asszisztens.Attól,hogy az orvos ne mondta,nem jelenti azt,hogy nem a válaszolónak van igaza.Rengeteg hanyag és hozzá nem értő orvos van(tudom,mivel ebben a környezetben mozgok,és mivel én is átestem hasonlón/félrekezelés/)

Ha hozzád tartozott a másik kérdés,miszerint te most 16 éves vagy,hogy őszinte legyek,én alapból nem is engedném,hogy egy fejlődő,egyébként is labilis hormonháztartású lány plusz hormont kapjon,ráadásul látom ez egy magas hormontartalmú gyógyszer.Ne tedd magad tönkre vele!

(5-ös voltam)

2012. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!