Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenki tudta rajtam kivűl,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki tudta rajtam kivűl, hogy a fogamzásgátlót (cypromix) max. Fél évig lehet szedni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 22:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ja inkább legyek terhes oké hát szerintem meg inkább fogamzásgátló ,mint terhesség nem tehetek róla hogy az orvos ezt írta fel és nem mondta hogy max. fél év !
2012. aug. 1. 22:59
 12/19 anonim ***** válasza:

Vannak alacsony hormontartalmú gyógyszerek illetve gumi óvszer.De nem értem,miért vagy felháborodva ha kapsz egy normális választ a feltett kérdésedre.Részemről nem fogom alátámasztani,ha nem értek vele egyet.Szóval végeredmény képpen nem értem,akkor miért írtad ki.

Az orvos nem fog ezzel foglalkozni,azt se tudja szerintem,mióta szeded.De ha csak az ő véleménye érdekel,akkor kérdezd meg tőle személyesen.Amúgy meg arra se tedd rá a nyakad,mondom.Én is benne vagyok az eü-ben és az orvosok 80%-a nem lelkiismeretes.

2012. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm :(
2012. aug. 1. 23:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, nem ezt szedem, mégis tudom. Hogy miért? Mert alaposan utánanéztem-jártam a dolgoknak, nem miközben, hanem MIELŐTT gyógyszert kezdtem volna szedni. Mindenkinek kellene lennie ekkora felelősségtudatának, elvégre saját magát "mérgezi". És az orvos (pláne ha nem magándoki) pont magasan lesz*rja, mióta szedsz és mit. Tőlem is mindig megkérdezi, mit írjon fel illetve hogy mikor kell lennie a következő rákszűrésnek. Te tested, te életed, te gondod. Nem az orvosé. És tényleg unalmasak a kérdések. Ha már egyszer h*lye voltál, nem kell ennyire reklámozni.
2012. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye egy 16 évesnek nem kéne mindezt fejből tudni -.-
2012. aug. 2. 08:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy 16 éves vagy, muszáj tájékozatlannod lenned?

A lányom 15 éves, mégis tisztában van a fogamzásgátlási módszerekről (is), tudja, hogy miket tartalmaznak a tabletták, hogyan működik a spirál, stb.

Szerintem ezek alap dolgok, és hiába vagyok asszisztens, nem "hozom haza a munkámat", tehát nem tőlem tudja.

2012. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És még a szövegértéssel is gondjaid vannak... Senki nem mondta, hogy fejből kellene tudnod. Annyit mondtam, hogy utána lehet nézni a dolgoknak, pl. az interneten. Nem egy és nem kettő "gyógyszeres" oldalon van fent a betegtájékoztató, ha már a dobozban lévőt nem vagy képes elolvasni. Nem egy, nem kettő fórum van, ahol szidják a Cypromixet, mint a bokrot. Nemcsak a páciensek, de az orvosok is. A korod semmire nem mentség, sőt! Ha már ilyen fiatalon elkezdted szedni, akkor még inkább tisztában kellene lenned a dolgokkal.
2012. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

én már vagy 3 éve szedem folyamatosan a cypromix-et... igaz nem fogamzásgátlóként, hanem a pcos-em miatt.

életemben nem hallottam, hogy csak fél évig lehet szedni. most meg fogok halni?

2012. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező,amúgy szerintem nem kell aggódnod,csak most már idejében elintézni a dolgot,beszélni egy orvossal.És addig is kíméld az anyagcserédet,próbálj egészségesebben táplálkozni,mert ha megborította a hormonjaidat,akkor ez a max amit tehetsz.
2012. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!