Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer mellet lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer mellet lehetek terhes? Nem hagytam ki egyet se!

Figyelt kérdés
gyógyszert szedek de a mult hónapba nem hagytam ki az 1 hét szünetett és a barimal 2 hete ujra együt vagyunk és minden értelembe ( csak gyógyszrel védekezünk) a menstruációm késett is és most nagyon kevés van . És most már sokadszora kapott el a hányinger, hányás. LÉnyeget lehagytam a barimal gyógyszer mellet is mgszakításosan csináltuk , de ö se teljesen biztos a dolgokba
2009. júl. 19. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége a terhességnek, de valami gondnak akkor is kell lennie, ha máskor rendre megjön, most pedig késett és gyenge. Az nem lehet baj, hogy továbbszedtél egy levelet, tehát lehet, hogy valami belső, szervi oka, vagy hasonló van. Nem ijesztgetni akarlak, csak azt mondom, hogy mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, és ha nagyon izgulnál, csinálj egy tesztet addig is, patikában és drogériában tudsz venni.

Szólj majd, hogy mi lett!

2009. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak úgy passzióból ne hagyd ki a szünetet, csak végszükség esetére találták ki annak akinek valamiért nagyon szüksége van arra hogy ne vérezzen akkor amikor kellene. ezt csak nagyon ritkán lehet amúgy is megtenni, úgyhogy te egy évre legalább ellőtted ezt a lehetőségedet. az a szünet kell és nem véletlenül van. kérdésedre válaszolva, nem leszel terhes.
2009. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem direkt hagytam ki véletlen volt vizsga miatt teljesen bezavarodtam azért maradt ki kösszi a válaszaitokat eddig
2009. júl. 19. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj menjetek már, nemhinném h szervi oka van :S

énis csináltam már ilyet h továbbszedtem, és akkor nekemis kevés volt, a menzeszem. a hányingered meg lehet h attólvan h sok volt neked eccerre ez a 2 levél foggátló, de a stressztől is lehet.


amúgy elárulok egy titkot. ha tablettát szedsz, nemkell megszskítással szexelni. a tablettát azért találták ki, h nelégy terhes. ne szivasd már azt a srácot h mindig a legjobb résznél kell kihúznia, nelégy már ennyire gyerekes...a tabletta véd. nemkell még megszakítósdi is.

2009. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezaz...:D énis nemrég csináltam meg hogy nem hagytam szünetet...mondjuk már hiányzott a baj:D tök izés voltam...de mikor megjött nekem is kevesebb vérzésem volt..sztem nyugi:) de ha nagyon félsz akk csinálj tesztet. de sztem 100% h nem vagy az ;) és legközelebb tényleg hagyd a barátodat elmenni benned. :D
2009. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!