Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hamarosan megyek nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátlót felíratni. Többi lent->? (Kérjük, fogalmazd át a mondatot kérdéssé és tartalmazzon kérdőjelet is! )? :D

Figyelt kérdés

Szóval vannak ezek a tévhitek hogy meghízik az ember megy ilyenek.. ezek valóban így vannak? Ha szólok a dokinak hogy olyat írjon fel ami nem "hízlal" akkor azt megérti? Milyen gyógyszert fog felírni? vagy mi alapján? Minden kép megvizsgál? Nem voltam még dokinál.

Köszönöm:)


2012. aug. 7. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj, szerinted a dokin múlik, hogy hizlalót ir e fel vagy sem? Alapjában mind uolyan, az hogy hizol e pedig attól függ, a te szervezeted hogyan reagál rá. Majd ő eldönti milyet ir fel. Meg fog vizsgálni, vérvételre küld, nekem további vizsgálat is volt, ami azt nézte, mennyi esélyem van a trombózisra. Ezek után irta fel csak a fogamzásgátlót.
2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanariko ***** válasza:
megvizsgál, te is elmondhatod a "bajaidat" és ha normális, akkor megérti és olyat ír föl,a mi jó lesz neked:)
2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) ha 2 hónapja voltam vérvételen akkor is el kell mennem?
2012. aug. 7. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kifejezetten e miatt voltál vérvételen, akkor mégegyszer el kell menned, mert ha fogamzásgátló felírásásról van szó, akkor kifejezetten a trombózis hajlamot vizsgálják. Az eredményért pedig pár héten belől vissza kell menni, s ha mindent rendben találtak, csak utána kezdheted szedni a gyógyszert. :)
2012. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A doki és te sem tudhatod, hogy fogsz-e hízni tőle. Én is direkt "olyat" kértem ami inkább vízhajtó hatású, és amitől "nem szoktak" hízni, erre feljött miatta 10 kiló amit több év után sikerült csak leadnom, miután abbahagytam a gyógyszert.
2012. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj:S ezek nem jó hallani. 1.) utálom a vérvételt, általában elájulok. 2.) nem szeretnék hízni én igy jól érzem magam.
2012. aug. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!