Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen nagy a valoszinusege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nagy a valoszinusege hogy menstruacio kozben teherbe essek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsi, de van rá esély.


(amúgy jobb menzesz alatt szexelni, véresen, mint venni egy óvszert v feliratni a tablettát?)

2009. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kicsinek kicsi az esely hogy teherbe ess, viszont ha gumi nelkul csinaljatok akkor a fertozes veszely meg ott van :/ szoval ezzel csak ovatossan :)
2009. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély.


Példa: a vérzésed 3. napján szeretkeztek, beléd kerül a sperma, ami akár egy hétig is elél a petevezetékedben. Neked meg korai ovulációd lesz mondjuk a 9. napon, kiszabadul egy petéd, a petevezetékbe kerül, ahol már ott várja a sperma, és megtermékenyül. (Kolléganőm pont így járt, a 9. ciklusnapján esett teherbe.)


Nem lehet olyan drága a gumi vagy a tabletta...

2009. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Na ne már.. egy hétig éldegéljen a sperma? és mit eszik? miböl mozog? 2 napig él maximum. vagy esetleg chuck norris spermájáról van szó?

Ovuláció ideje alatt igen csekély az esélye a megtermékenyülésnek, a nyálkahárty állapota nem megfelelő egyszerűen. A beányazódáshoz kell a jó vastag nyh. Ennek egy jelentős része (ahol a beágyazódás lenne) leválik a menstruációkor és távozik. Mivel a körülmények nem optimálisak, ha még korai tüszőrepedése lenne sem ágyazódna be. szerény véleményem szerint.

Az igaz, h vékony nyh-n keresztül könnyebb fertőzést összeszedni.

2009. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jajj irtam én is hülyeséget, de késö van és gyors akartam lenni. Szóval ovuláció helyett menstruációt akartam irni:D Hát ez nem mindegy azért:DD
2009. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!