Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell védekeznünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell védekeznünk óvszerrel?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szedni a fog.gátlót, mennyi idő még kb letehetjük az óvszert? :)
2009. júl. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

ezért találták ki a betegtájékoztatót.. tudod az a kis papír a gyógyszer mellett.

Fogamzásgátlónként változó lehet, az sem mindegy hogy a ciklusod hanyadik napján kezdted szedni.

Olvasd el a tájékoztatóját, minden benne lesz

2009. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Mi nem védekeztünk...mindig kiszállt, de a 2. levélnél már belém is élvezett!
2009. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mért kel leszavazni azt aki normálisan válaszol 1-1 adott kérdésre... ha annyira tudjátok hogy enm votl hasznos megosztanátok velünk szerintetek mi hasznos?

baromira irritáló hogy ezen élitek ki magatokat...

2009. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a doki azt mondta h a 10 nap utan mar nem kell vedekezni, de mi inkabb megvartuk a 1 honapot :)
2009. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha nekem is aztmondta hogy kb 10 nap, de nem nagyon merünk még belekezdeni óvszer nélkül :D
2009. júl. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!