Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik/mit csinálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik/mit csinálnak amikor először megyek nőgyógyászhoz és fogamzásgátlót szeretnék feliratni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy olyankor teljes vizsgálat van vagy csak súly, magasság meg iylenek? (csak normális válaszokat kérek!)

2012. aug. 12. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem csak vérvételre küldött el a dokim mikor ilyenért mentem, de volt olyan bnőm akit megvizsgált. Szerintem valtozo
2012. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kleo25 ***** válasza:
engem mikor írattam csak megvizsgált, nem küldött vérvételre, ha először mész akkor szerintem lesz rákszűrés is ami azt jelenti hogy méhszájról vesznek kenetet és azt meg vizsgálják, nem fáj csak nagyon kellemetlen.
2012. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!