Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pro és kontra érvek fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pro és kontra érvek fog. Gátló tabletták mellet/ellen?

Figyelt kérdés
Diane 35-t szedek 5 hónapja. Abba szeretném hagyni, mert híztam is tőle, viszont félek az utóhatásoktól. Idáig ugyebár biztonságos volt a szex is, nem kellett paráznom, hogy teherbe esek, és sokkal felszabadultabb is voltam, viszont így meg lehet túl fogom parázni a dolgokat.+ még 18éves vagyok, és félek, hogy a fogamzásgátló kihat majd a későbbi dolgokra, mint például a babaválallás(persze semmiképp nem akarok gyereket még jó pár évig) Mit javasoltok? Persze gumióvszer használata oké.
2012. aug. 12. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:
mellett*
2012. aug. 12. 16:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Van még másfajta fogamzásgátló is. Kérj másikat.
2012. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne szedj fogamzásgátlót! Egy barátnőm e miatt lett meddő, most nem tudnak a férjével gyereket vállalni.
2012. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Diane35 nagyon magas hormontartalmú, nagyobb az esély rá, hogy nem lehet később gyereked.

Ha alacsony hormontartalmút szednél, akkor nem lenne rá akkora esély.

2012. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van vagy huszonakárhányfajta tabl. vagy megakarod várni míg 100kilóra felhízol??
2012. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szelesoldier ***** válasza:
Annyian panaszkodnak ezekre a fogamzásgátlókra, én személy szerint nem is engedném hogy a párom ilyen szutykot akár ki is próbáljon, akkor inkább a gumi vagy valami alternatív hormonmentes megoldás. Gumi mellé amúgy sem kell semmi, önmagában jó védelmet biztosít.
2012. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!