Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? A barátommal gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGH kérdése:

Lehet baj? A barátommal gumi nélkül megszakításos módszerrel védekeztünk (eddig mindig gumival csináltuk, csak most neki nem állt fel vele) és rövid időközönként, de 3szor feküdtünk le egymással az éjszaka folyamán.

Figyelt kérdés
vigyáztunk,úgy tudom, hogy a spermium elpusztul szabad levegőn, tényleg figyelt a barátom. elélvezésnél egyáltalán nem belém élvezett és az előváladék sem érintett elvileg. nem tudom, hogy vegyek-e be esemény utánit...
2012. aug. 15. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Minden olyan szexuális aktus során, amelyen nem védekeztél megfelelően meg van az esély a teherbe esésre. Mivel bizonytalan vagy a dologban, hogy baj lett e vagy sem, szerintem jobb ha beveszel egy 72 órás tablettát. Csak ne húzd az időt vele, mert minél később veszed be, annál kevesebb rá az esély, hogy hatni fog. Máskor ne legyetek ilyen felelőtlenek!
2012. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
előváladék mindig van, ha látod, ha nem...
2012. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
És ha nem állt fel neki, az a megoldás, hogy nem védekeztek? Gratulálok. Nyilván fel sem merült bennetek, hogy kicsit jobban "erőlködjetek", hogy felálljon, attól meg az isten mentsen, hogy kivételesen ne szexeljetek, hát akkor össze is dőlne a világ.
2012. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy előváladék érintett-e, azt te nem tudhatod. A megszakításos módszer nem védekezés, az teljesen lutri, én a helyedben (hacsak nem akarsz babát) vennék esemény utánit, de vigyázz, ez nem cukorka!
2012. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Bizony igazuk van. Minél többször csinálod egymás után ilyen módszerrel annál nagyobb az esély rá, hogy az előváladékban van életképes spermium. Azt nem tudom, hogy tényleg elpusztul-e olyan hamar a spermium, de azt igen hogy a hüvely belsejében lúgos környezetben akár 3 napig is várakozik egy helyben... Amúgy az esély sem minimális rá, pláne ha 3x történt meg. De a ciklusodtól is függ. Szerintem vegyél be. Az a biztos.
2012. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én öt éve védekezem megszakításos módszerrel. 7 partnerem volt ez idő alatt, és sosem lett probléma, viszont egy éjszaka alatt csak egy együttlétet mertem megkockáztatni..

a helyedben szerintem bevennék egy 72 órás tablettát

2012. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Utolsó vagyok.


Volt egy olyan partnerem, akinek folyamatosan rengeteg előváladék termelődött az együttlét alatt, de sosem estem teherbe. Viszont maximum napi egyszer csináltuk megszakítva, egyébként petting vagy gumi..

2012. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, nem tudom miért hívjátok annak.
2012. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Emberek, könyörgöm!

Mi az az előváladék pontosan? A fiatal férfiak Cowper-mirigye áttetsző folyadékot termel. A folyadék a húgycsövön át jut a péniszbe, és segít utat törni az ondónak, amely ejakuláció során szabadul fel, és a legnagyobb spermium koncentrációt tartalmazza. Az előváladék azonban elegendő spermiumot tud "felvenni" az előző ejakulációkból a húgycsőben maradt spermiumok közül ahhoz, hogy terhességet okozhasson.


Ha már ezt a "védekezési" módszert válasszátok, ami egyébként igazából nem védekezés... A barátod nyilvánvalóan érzi, ha már csak pár percig bírja. Lehetőleg ilyenkor maradjon abba az aktus, és orális kielégítéssel folytassátok. Így az előváladék nem fog bejutni a hüvelybe. Kijavítanám azokat, akik ennyire biztosak magukban: Előváladék az aktus eleje és közepe között nem távozik, csakis az orgazmust megelőzően.

Üdvözlettel, egy nyugdíjazott nőgyógyász

2012. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!