Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam el anyának,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyának, hogy fogamzásgátlót szeretnék szedni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt a barátommal. Sajnos allergiás vagyok az óvszerre (próbáltunk már több fajtát, nagyon drágákat is, amik 1000-1200 forintok voltak de az se jó). Anyukám tudja hogy már voltunk úgy együtt, de a fogamzásgátlóról még nem volt szó. Hogyan tudnám őt megkérni, hogy írassunk fel a nőgyógyásszal?


Negatív kommentekkel kérlek hagyjatok.


2012. aug. 16. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát mondd el neki, hogy allergiás vagy, és hogy már felelősnek érzed magad a dolgokért, ezért szeretnél tablettát szedni, hogy véletlenül se történhessen semmi rossz...stb... sztem megfogja érteni, én 17 voltam mikor elkezdtem szedni hasonló okokból...
2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha anyukád tudja, hogy élsz már a barátoddal nemi életet és elmondod neki, hogy az óvszertől problémáid vannak, de nem szeretnél teherbe esni, ezért gyógyszert szeretnél szedni, akkor szerintem meg fogja érteni és segíteni fog neked ebben.

Szóval ezeket mond el neki.

2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Csak nehéz elkezdeni, azért csak az anyukám:)
2012. aug. 16. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Írassunk"? Egyedül nem megy?


Bejelented neki, fogod magad és elmész dokihoz. Ennyire egyszerű.

Nem értem, minek kell kísérgetni a lányokat nőgyógyászhoz?! Egyedül nem lehet elintézni?

2012. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem, nem lehet egyedül elintézni. És is anyukámmal megyek.

Amúgy nekem anyum ajánlotta fel, hogy mennyünk el:) de egyébként mond el neki hogy megbeszéltétek és szerintetek így lenne a legjobb:)

2012. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nemsokára 18 vagyok, de z én anyukám (még pár hónappal ezelőtt is) kijelentette, hogy nem szeretné ha fogamzásgátlót szednék. Nem én dobtam fel a témát, csak annyit mondtam, hogy nődokihoz akarok menni, mert még sosem voltam. De annyira nem érdekelte, hogy azóta sem tud róla, hogy elmentem dokihoz. És arról sem hogy már 3 hónapja tabit szedek.
2012. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

enyém sem tudod róla addig, amíg nem látta meg.De inkább a tabi, mint egy terhesség. Teljesen egyet értett ezzel.

Te anyukád is megfogja .

2012. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért is nem lehet egyedül elintézni? Anyuka úgyis max a rendelőig kísér egy 16 évest, nem fogja végignézni, ahogy a doktorbácsi turkál a csaknem felnőtt lánya vaginájában.


Egyébként meg:


"Anya, fogamzásgátlót szeretnék szedni."

2012. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!