Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fel lehet íratni esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet íratni esemény utánit még "esemény elött"?

Figyelt kérdés
azért érdekelne mert barátomat és engem is nagyon zavar a gumi, fogamzásgátlót viszont nem szeretnék szedni a mellékhatásai miatt.
2009. júl. 24. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
sya.a 72órásnak sokkal több a mellékhaTÁSA mint egy fogamzásgátlónak. kb 3szpr annyi hormon van benne. esemény után irják fel csak nőgyógyász irhatja fel és fél évben max egyszer. puszi
2009. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát minden aktus után esemény utánit akarsz szedni? Abban sokkal több hormon van, mint egy évnyi sima fogamzásgátlóban, és sokkal több mellékhatása van, és évente meghatározott alkalommal írják fel maximum. Jah és egy alkalommal is minimum 5000 Ft. Vagy megszokjátok a gumit, vagy vállalod a fogamzásgátló mellékhatásait (ha megfelelőt választ az orvos, akkor nincs is mellékhatás, vagy minimális), vagy keresel egyéb módokat (kúp, pesszárium stb.), vagy vállaljátok a rizikót például megszakított közösüléssel, aminél ugye elég valószínű előbb-utóbb egy baba.
2009. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
ha a tablettád jó, akkor semmi mellékhatása nincsen. ehhez egy körültekintő, lelkiismeretes orvosra van szükséged, aki vért is vesz, megvizsgál, és felírja neked a legmegfelelőbbet.
2009. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fel lehet íratni, max azt hazudod, hogy már megtörtént a dolog (szeretkeztél a barátoddal, a gumi elszakadt) és akkor felírják.


De nem ajánlom!!! Nem vehetsz be mindig ilyet, ezt csak végső esetben szabad nagyon ritkán! Ezt nem lehet többször!


Én se akarok tablettát szedni, minden bajom van vele. Barátaim a hüvelykúpot ajánlották illetve hüvelytabletta is van azt hiszem. Gyógyszertárban lehet venni kiadják vény meg minden nélkül.

2009. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget;)
2009. júl. 25. 09:30
 6/10 anonim válasza:
0%
végülis fel lehet íratni! elmész dokihoz, azt kamuzod neki h lefeküdtél pasiddal védekezés nélkül és írjon fel tabit. felírja megveszed ami 5360 ft. aztán tényleg lefekszel vele és utána simán beveheted. nem? ja meg a mellékhatásairól annyit h kire hogyan hat.. egyszer vettem be esemény utánit, semmi bajom nem volt tőle.
2009. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem meg jo ha minden esetre ott van. ha baj történik, akkor nem kell idegeskedni, hanem mindjart ott van. de sztem inkabb szedj tablettat. ki mondta h nalad is lesznek mellékhatasai? mindenki maskepp reagal. nalam nem volt semmi.
2009. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
attol félek hogy örököltem anyukámtol ezt a hajlamot, mert ő például 10kilót hizott a tablettátol.... ezt azér nem akarom
2009. júl. 25. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyan mar. ma mar vannak alacsony hormontartalmu gyogyszerek. anyukad idejében még magas hormontartalmu gyogyszerek voltak, és azért hizott tőle.
2009. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni hatásossága 84%, ezt azért nem árt, ha tudod:P
2009. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!