Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye?! Petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye?! Petting közbe én elégítettem ki hamarabb Én lenyeltem és utána ujjazott meg. Mennyi az esélye hogy az ö kezén volt ondó?! (de megtörölte) Ha volt akkor tuti terhes lehetek! Lécci irjatok izgulok nagyon 16/L

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 15:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
5%

hát, ha az én 16 éves lányom spermát nyelne, meg már ujjazgatnák...... szerintem kicsit el vagy qurvulva már most.

Amúgy nem lehetsz terhes, mondjuk úgy hogy igen minimális az esélye ! de van esély rá.

2009. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem valószínű,hogy terhes!!!Nem tudom mit kell szegény lányt ilyezgetni,így is már kétségbe van esve!!!

De máskor azért figyeljetek oda hogy mit csináltok!!!

2009. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
24%
várd meg a 9hónapot,és szüld meg a babádat! biztosan fogjátok szeretni!
2009. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
11%
ha elveteted lehet hogy nem lehet tübbé gyereked!!
2009. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
47%
Nagy az esélye, szinte 100%
2009. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
76%

attól hogy a kérdező bután cselekedett, nem kell lehurrogni

eléggé f*szok vagytok...

2009. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Barátom Azt mondta hogy mivel letölte és Nem azonnal nyult be..(ruhán keresztünk izgatott..simogatta És nem ott!!!) Igy nagyon kicsi azt esély szinte semmi hogy Maradt a kezén...! mégis nagyon félek..!

Amúgy Nem hiszem hogy k...a lennék mert szeretek a barátommal lenni...!am köszönöm mindenkinek!

2009. júl. 25. 17:20
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a válaszokra inkább nem mondok semmit...

Kedves kérdező! Nem lehetsz terhes. Nyugodj meg, aki mást mond hazudik. Megtörölte a kezét, nameg ha rá is került valamennyi, az nagyon kevés, és még azt is letörölte. A teherbeesés esélytelen.

2009. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
5%
Meglátszik, hogy a 14-16 évesek többsége felelőtlenül sexel csak azért, hogy ne maradjon le semmiről. Utána meg itt rinyál. Anyucinak meg nem mer semmit mondani. Már az iskolában és otthon sem tartanak felvilágosítást? Az ilyen kis ribik meg is érdemlik, hogy teherbe essenek!!!!!!!!!!
2009. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak 15-16évees korban tanácstalan az ember...! 20éves is lehet ilyen helyzetbe...És nem vitát akarok ebből kialakítani távol áll tőlem ...csak tanácsot szeretem volna kérni! És kérdésedre válaszolva Utolsó válasz adó...Megvolt a felvilágosítás..
2009. júl. 25. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!