Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye?! Petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye?! Petting közbe én elégítettem ki hamarabb Én lenyeltem és utána ujjazott meg. Mennyi az esélye hogy az ö kezén volt ondó?! (de megtörölte) Ha volt akkor tuti terhes lehetek! Lécci irjatok izgulok nagyon 16/L

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 15:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
nyugi nem hiszem h terhes vagy!
2009. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
ja és ne idegeskedj mert még később fog megjönni a bajod a stresztől!
2009. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, mit hisztizik itt mindenki. Hirtelen tele lett az oldal seg_fejekkel, vagy mi? 16 év... és akkor mi van? Van aki 14 évesen megb@szatja magát, csak hogy ne legyen szűz, neki pedig barátja van, akivel szeretik egymást és szeretnek együtt lenni. Nem értem, minek kell cseszegetni. Még csak nem is szexről volt szó, nem volt behatolás, csak petting. Juuuj, most hogy le leszek pontozva... hát dugjátok fel a pontjaitokat, ahova akarjátok.

Ja, és kedves kérdező, bocsi az offért. Nem vagy terhes, ebben biztos vagyok, nyugodj meg és akkor se ess kétségbe, ha késik. Vagy ha mégsem tudod elfelejteni, akkor vegyél egy terhességi tesztet, az majd megmondja, hogy igazam volt;). Még sok kellemes éjszakát a barátoddal!

2009. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen az Őszinte és meg értő és Kulturált válaszokat!!:(
2009. júl. 25. 17:49
 25/37 anonim ***** válasza:
de honnan tudod h van a kezén sperma? ha te elégítetted ki őt szájjal, akkor minden sperma a szádba landolt, és le is nyelted. nem? nem a kezére élvezett, valszeg nemvolt a kezén semennyi sperma sem. főleg ha még megis törölte. sztem kb semmi esélye h terhes legyél.
2009. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
azt irtad h ruhan keresztul simogatott, és nem ott. akkor ha ruhan keresztl simogatott akkor h lehetnel terhes? akkor nincs esély.
2009. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Miután elment és a számba élvezett! Utána elkezdett simogatni ruhán keresztünk meg bepuszilgatni...és csak a végén nyúlt oda! Szóval ami esetleg mikor eltette és véletlenül a kezére ment.. azt is a simogatás közben lejöhetett nem?!
2009. júl. 25. 19:50
 28/37 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem lejött az addigra. Nem hiszem, hogy baj lesz.
2009. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést. Mért lett volna a kezén, amikor lenyelted?:O
2009. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nem azért spriccel a férfi 30 centit, hogy holmi ujjazástól a legtöbb válaszadó a kismama névvel szólítson téged. Esélytelen, higgy nekem. Valakibe százszor beleélveznek és nem tudják összehozni a babát, pedig minden órában arra hajtanak. Ugyanmár... Ha meg terhes lennél, akkor gyorsba menj lottózni. Istenem.
2009. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!