Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meghízhat a nő fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghízhat a nő fogamzásgátlás közben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt és most fogja elkezdeni.A kérdés hogy nagy rá az esély, hogy elhízzon, megnőjön a melle, esetleg a feneke?
2009. júl. 27. 02:30
 1/8 anonim válasza:
Manapság ezek a gyógyszerek,már nem nagyon boritják fel a hormonháztartását, szoval erre elég csekély az esély..
2009. júl. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajna előfordulhat.Persze mindenkinek a szervezete másképp reagál,de az egyik barátnőm szépen kikerekedett tőle és mai "modern" gyógyszert szedett,szóval nem tudom,kérdezze meg a barátnőd a nőgyógyásázt,hogy melyiket javasolja és ha látja,hogy elkezdett hízni,azonnal hagyja abba.Csak ezt tudom javasolni.Remélem nem lesz ilyen. :)
2009. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem egyik osztalytarsnom felszedett 2-3 kilot tole es a melle is megnott :)
2009. júl. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolso előttinek. mit szedett a baratnod?


kérdezőnek pedig, én eddig mercilont meg yaz-t is szedtem, de egyiktol se hiztam.

2009. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony, h meghízhat!

Én modellkedtem amikor elkezdtem szedni a tabit, először Harmonet, utána Nuvaring.

Nos, amikor elkezdtem 190 centi voltam, és 70 kiló. Most 190 centi vagyok, és 110 kiló!

Sajnso nagyon meghiztam, és már abba hagytam vagy 3 hónapja végleg a fog.gátló szedést, de alig ment le pár kiló. De a bőrömet úgy szét cseszte a tabi, h soha többé nem lehet modell:((((

És a mellem is megnőtt, ami nem baj, 80 B-ről 100 D-re!!:)

De a fenekem meg a csipőm úgy kiszélesedett....

2009. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:02-es vagyok, mellette még azt is jelzem, hogy teljes kivizsgáláson voltam, és megállapitották, hogy a tabitól hiztam el, mert teljesen egészséges vagyok...:(((
2009. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Lyndinette 20tól hiztam 5-6kilót, meg más bajom is volt.. most yadinet szedek,semmi bajom.
2009. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és h h nem álltál le 40 kg-ig???? nem vilagos h mar a 10. kg plussznal miert nem hagytad abba? aztan könnyű ráfogni a tabira. ebben az esetben abba kell hagyni, nem aztan sirni.
2009. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!