Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy valaki 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki 2 és fél hónap után EGYÁLTALÁN nem veszi észre semmiből, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Akinek nincs semmilyen tünete és mensije is meg van. Akkor vagy abból veszed észre, hogy nőni kezd a hasad, vagy pedig h megmozdul a baba.


Sőt olyanok is vannak, akik úgy veszik csak észre, mikor már félig kint van a baba:D

2012. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha voltam nőgyógyásznál, megvizsgált és csak annyit mondott, hogy hormonproblémáim vannak????? Ma voltam vérvételen, azt mondta, hogy ha meglesz az eredmény, ír gyógyszert ugye. De egy nőgyógyászati vizsgálat során nemcsak ultrahanggal lehet kimutatni a terhességet, ugye??? Mert velem mindent csinált, mindenhogy vizsgált, de nem ultrahangozott meg.
2012. aug. 30. 13:05
 4/16 anonim ***** válasza:

khm


volt anno egy eset a csaj annyira kövér volt h nem tudott róla egészen a szülésig

neki azt mondták h a túlsúly miatt nem lehet gyereke ...

a magzatmozgásokra azt hitte h megint a belei

majd elindult a szülés még a dokik is a vakbelét akarták kivenni mikor eljutott a végére és megszületett a kicsilány :-)

a csaj is ledöbbent a dolgon nem h a dokik akik éppen a műtétre készítették elő :-)


szal igen van


de nekem sem volt se hányingerem sem más terhességi tünetem egyik gyereknél sem

sőt a mensim is megjött vagy 2-3x még igaz kicsit kevesebb volt mint szokott lenni

2012. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon kicsi a terhesség, nem tudja megállapítani az orvos. 1es
2012. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2 és fél hónap után nem tudja megállapítani egy nőgyógyász??? Mert nekem annyit mondott, hogy a hormonproblémákon kívül minden rendben van.
2012. aug. 30. 13:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Van, ha mondjuk tabletta mellett lett terhes, akkor simán. Nem mindenkinél vannak erős és egyértelmű tünetei a terhességnek, és ha nem direktben odafigyelsz ezekre (mert mondjuk nem akarsz gyereket még) akkor simán hiheted, hogy az esetleges tünetek másra utalnak.
2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Nekem is megjön rendszeresen a menstruációm, 6-7 napig tart ugyanúgy, mint eddig, bár nekem is kevesebb van. De én azt érzem, mintha csak a hasamban dobogna a szívem... Csináltam viszont két tesztet és mindkettő negatív lett, ezért is mentem el dokihoz, mivel én nem hiszek a tesztekben 100 %-san.

2012. aug. 30. 13:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Valamelyik tévécsatornán (ha jól emlékszem, a Life Networkön) volt egy műsor Nem tudtam, hogy terhes vagyok címmel, amiben igaz történetek voltak. Szóval, úgy tűnik, hogy elég sok ilyen eset van:)
2012. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:) De gondolom a doki közölte volna, ha lát vagy érez valamit... Elég erősen tapogatott+kamerázott
2012. aug. 30. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!