Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem esek teherbe?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esek teherbe? Mindenki azt mondja, hogy a megszakításos szex nem biztonságos, ettől függetlenül 1,5 éve, és még nem lettem terhes. Velem van a gond?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Óvszerrel az egész szex kényelmetlenebb (nekem is pedig nő vagyok), a másiknál meg csak a végén van bökkenő, de azért az élvezetet nem veszi el.
2012. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
0%

Csak tudod én abban nem vagyok egészen biztos, hogy a kérdező párja is úgy gondolja, ahogy a kérdező.


Egyébként meg a védekezés úgymond "kötelező" kellemetlenség.

Nekem nincs más válsztásom, csak az óvszer, ha tisztességesen akarok védekezni, és nem a szerencsémre bízni, hogy lesz-e gyerek vagy nem.

Hál' Istennek olyan párom van, aki ezt felfogja.

Még mindig egy fél fokkal rosszabb szex, mint a nulla szex vagy épp egy félig-meddig nem kívánt terhesség.


Mert pl. most én is úgy vagyok vele, hogy ha mondjuk összejönne a baba, akkor nem mennék abortuszra. De előtte szeretném befejezni a sulit, össze szeretnék költözni a párommal stb.

Így nem bíznám magam a megszakításra, hogy vagy lesz gyerek, vagy nem

2012. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
a páromnak nagyon is jó igy. gumiban eleve lelankad neki. lehet hogy ezt mások nem értik meg, de neki tényleg jó igy.
2012. aug. 31. 17:27
 24/51 A kérdező kommentje:
ne aggódj, biztos lehetsz benne hogy a párom is akar gyereket.:)
2012. aug. 31. 17:29
 25/51 anonim ***** válasza:

Ez már rosszindulat, hogy azt mondod a párja biztos nem akar!! Nem szép dolog ilyet állítani, anélkül, hogy ismernéd.



Nah látod ez a nem mindegy, hogy valakinek alkalmas-e vagy sem. Nálunk szó sem volt abortuszról, tudtam ha még tanulok is akkor is megtartom bármi is lesz, a páromnak volt akkor is munkálya, háza, és legfőképp szeretet köztünk.

Én azt mondom Hál Isten, hogy ilyen párom van, aki mellett nem kellett védekeznem, mert tudtam ha jön a baba kitart mellettem, és nem küld el abortuszra ami után akár meddő is lehetek. persze nem jött, de a tudat sokat jelent!

Egyébként a gumióvszer sem száz százalékig biztonságos!! És sokan nem azért nem húzzák fel, mert nem akarják, hanem mert nem tudják.

2012. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

nem ugyanaz a helyzet...azt magyarázom egy órája, hogy a megfelelő helyzetben lehet így is!! Te azért ellenkezel, mert nálatok pont nem az, holott azt senki nem mondta, hogy ilyen helyzetben ajánlott nem védekezni!!

Ebben mi nem érthető?

2012. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
munkája*
2012. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

"Ez már rosszindulat, hogy azt mondod a párja biztos nem akar!!"

Ilyet nem állítottam. Azt mondtam, nem vagyok biztos benne.


Most úgy beszélsz, mintha sajnálnál, mert engem biztosan nem szeret a párom.

Pont azt írtam bakker, hogy megtartanám a gyereket. Nem mennék abortuszra.

És ez tudod nem csak az én meglátásom, hanem megbeszéltük a párommal, hogy ha véletlen teherbe esek (mivel ugye az óvszer sem 100%-os), akkor megtartjuk a babát.

De még mielőtt konkrétan tervezzük, azelőtt szeretném elvégezni a sulit, ő meg szeretne pénzt gyűjteni.


Ezért is nem értem, hogy hogy lehet az, hogy vkinek ennyire baromira mindegy, hogy lesz-e gyerek vagy sem. El sem tudom képzelni, hogy vki ebben a "tök mindegy" állapotban van.

Vagy egy kicsit azt akarom jobban, hogy ne legyen gyerek, és akkor védekezek (mint jelenleg most én), vagy egy kicsit jobban azt akarom, hogy legyen, és akkor nem védekezek....


Az óvszeren kívül meg van elég lehetőség. Szerintem igen érdekes, ha vkinek egyik sem felel meg.

2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
A kérdező meg nem sopánkodik, csak aggódik, hogy esetleg vele lehet-e baj. Azért mert nem mindenki olyan tájékozott, hogy tudja, hogy bár veszélyes a dolog, de annál jóval kevesebb az esély a teherbeesésre, minthogy ez a másfél év arra utaljon, hogy ő meddő. Ezért nem kell leharapni a fejét..azért van az oldal, hogy kérdezhessenek..
2012. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Milyen más módszerre gondolsz???
2012. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!