Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem esek teherbe?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esek teherbe? Mindenki azt mondja, hogy a megszakításos szex nem biztonságos, ettől függetlenül 1,5 éve, és még nem lettem terhes. Velem van a gond?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

5 és fél évig védekeztem így, nem lettem terhes.

Utána nem volt megszakítás (szándékosan), 3 hónap alatt lettem terhes.

Azóta újabb 2,5 év megszakításos védekezés, 0 terhesség. Tehát nálunk hatásos. Lehet a kérdezőnél is.

Másnál lehet, hogy nem, de erről is hallottam érdekes sztorikat:-D

2012. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy miről beszélsz.

De az utolsó kommentemben szerintem elég világosan leírtam a dolgot.

Oké, elképzelhető olyan helyzet, hogy a megszakítást választanám.

De ebben az esetben nem tennék fel kérdést 1,5 év után, hogy miért nem vagyok még terhes?

Mert nekem erről a kérdésről az jut eszembe, hogy a kérdező a szíve mélyén csalódott, hogy nem jött össze.

(Persze az is lehet, hogy nem így van, csak nekem ez jut róla eszembe).

Ha ilyen helyzet lenne, mint amit leírtál, akkor lehetséges, hogy a megszakítást választanám, majd miután meglenne az autó, áttérnék a "nem védekezésre".

De nem kérdezgetnék arról, hogy ugyan miért nem estem teherbe.

2012. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

A kérdés gondolom aggodalomban fogalmazódott emiatt nem pontos, de ha belegondolsz akkor rálehet jönni, hogy mégis mi az aggodalom tárgya.

Gondolom azt gondolta ,hogy annál jóval nagyobb esélye van a teherbeesésre másfél év alatt, ha csak így védekeznek,és megjjedt, hogy azért nem esett teherbe, mert esetleg meddő.

2012. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
leht egy olvasott cikk miatt csak felötlött a fejében..nem gondolom, hogy szándékosan gyermeket akart volna...
2012. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

41-es! Mi is 5 évig így védekeztünk, és nem lett baba :)

Ellenben egy nyamvadt szem gyógyszert nem szedtem be, levert a víz rendesen, hogy gyógyszer mellett.. :)

2012. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
75 és 86%-os: És akkor nektek 5 évig teljesen mindegy volt, hogy lesz-e baba vagy sem?
2012. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Igen,mert minden feltétel megvolt. Csak még fiatal voltam, ez volt az egyetlen oka amiért nem direktbe terveztük..
2012. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
egyébként van még naptármódszer, és a termékeny napokon pharmatexezünk, de van h elmarad. dehát igy is elég necces a dolog, tizenévesen nem csináltam volna. nem az a mindegy hogy lesz-e gyerek, vagy nem, hanem hogy MIKOR :)
2012. szept. 1. 18:14
 49/51 anonim ***** válasza:

tegnap 18:31

Nem volt mind1. De ha nem próbáljuk meg, sose derül ki, mennyire hatásos...

2012. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

És ha nem lett volna hatásos, akkor mentél volna/ment volna a párod kapartatni?

Szerintem elég durva, hogy vkinél egy így máködik.

Ha nem akarok gyereket, akkor nem adok rá esélyt sem (leszámítva azt a fél %-ot, ami bármi mellett megeshet).

2012. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!