Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jó módszert ajánltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszert ajánltok? (lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm lassan 17lesz és kéne valami jó megodlás az óvszer helyett mert már nagyon utálom,és mivel elég sokszor szoktuk csinálni unalmas mindig venni.Ő nemakar gyógszert szedni és dokihoz se nagyon akar menni.Milyen jó módszer van a leírtak alapján?
2009. júl. 28. 01:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Sz@r a hozzáállás, az.

Menj szépen el csak a bnőddel orvoshoz, ő még javasolhat alternatívákat, de a legjobb a koton.

Ne kényszerítsd a bnődet gyógyszerre, ha szereted. A kényelmetlenség nem kifogás, és vegyél eleget, am a szex pénzbe kerül. Jobb, ha ezt fizeted, mint egy abortuszt.

A hüvelykúp/hüvelytabletta alacsonyabb védelmet nyújt, de kotonnal vagy más, hatásosabb alternatív módszerrel kiegészítve jól hat.

2009. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jóhogynem vegyek ezer darabot.Amugy meg kotonnal rohatt sz@r dugni nélküle ezerszer jobb.És mivel én kotonnal nemakarom már mert rohattul unom tuti azlesz hogy megint szakítunk,egyszermár szakítottunk nemrég újra összejöttünk de ebből megint tuti azlesz hogy szakítunk.Az egész sz@rulvan kitalálva,mérnem csak akkor lehet terhes az ember ha akarja.Semmi jó dolog nemlétezik...... ami jó is abba tuti kell lennie rossznak is...
2009. júl. 28. 01:40
 3/26 A kérdező kommentje:
Lassan azlesz h valahogy megoldom h soha nelehessen gyerekem akkor legalább dughatom amennyit akarok....pedig akarnék majd olyan 30év körül gyereket de az ilyen dolgok elveszik az egésztől a kedvem....
2009. júl. 28. 01:41
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem akarja a saját egészségét, testét gyógyszerekkel tönkre tenni miért baj az? Teljesen megértem!Az a szörnyű, hogy a férfiak egy része a nőktől várja el a fogamzásgátlást és majd később azt is, hogy gyereket szüljön neki, így a férfiaké csak az élvezet, a többi meg a nő dolga!Mint az előttem válaszoló írta a szex pénzbe kerül, a fogamzásgátló is pénzbe kerül, lehet még többe is , mint a gumi, és azért azt hiszem legalább felét illene fizetned, hiszen a te ÉRDEKED, ÉLVEZETED is!

22l

2009. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Most hány éves vagy?Szerintem elég éretlen!

Érdekes, nálunk működik gumival is, és semmi baj nincs, egyetlen rossz szó sem hagyta még el a barátom száját ezzel kapcsolatban.Én nem fogok gyógyszert szedni, mert nem teszem tönkre a testem!És mi is szeretnénk gyereket 5 éven belül.Nem hiszem, hogy a gumi válóok lenne, vagy ha mégis ezen múlik egy kapcsolat, akkor az annyit is ért...

2009. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha szedne én füzetném is akár.... de gumival nagyon nem olyan élvezetes a dolog mint simán ezért unom már nagyon.Ha lenne férfiaknak olyan gyógyszer amitől a nő nemlesz terhes én szedném.Olvastam hogy van ilyen de egy idő után nemlehet soha gyerekem tőle.Lassan otttartok hogy nemérdekel ha nemlehet soha akkoris szedném....
2009. júl. 28. 01:50
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
A qrva életbe, de sz@r az élet, ugye?
2009. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha egy héten kb 15-20szor csináljuk marha unalmas a koton és nemondja senki hogy nem,nemigaz hogy nincs senki aki egyetértene velem.....
2009. júl. 28. 01:51
 9/26 A kérdező kommentje:
Az nem kifejezés milyen sz@r úgy ahogy van az egész
2009. júl. 28. 01:52
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy kúrtok, mint a nyulak, akkor már nem csodálom, ha maga a kúrás is unalmas lesz. Néha ebben sem árt egy kis szünet, hogy újult erővel vethesse bele magát az ember és nagyobb élvezettel.
2009. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!