Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok ha két honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok ha két honapja nem volt menzesem? Még semmilyen tunentet nem eszleltem magamon.

Figyelt kérdés
Nem volt rendes menstuaciom, viszont abban az idoben mikor meg kellett betegednem csak egy nap volt egy kis barna folyásom, éppen csak annyi hogy a fehernemumon hegyott egy kis foltot. Még nem csináltam tesztet és szeretnekezskor nem védekeztunk.
2009. júl. 28. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Már hogy ne lehetnél terhes. Szerintem az is vagy. Miért nem védekeztél?? Az egy dolog, hogy más tünet nincs, mert ez egyénenként változik. Van aki kilenc hónapig hányingertől szenved, van akinek semmi baja. Azonnal vegyél egy tesztet. Rohadt nagy felelőtlenség volt, hogy nem védekeztetek.
2009. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

szerintem csinálj egy tesztet,annyit megér.egyébbként nekem sem volt semmi tünetem csak annyi hogy nem jött meg,és most 36 hetes a kisfiam a pocakomban.

egy tesztet megér hogy megnyugodj.

egy kismama

2009. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
99%, hogy terhes vagy, vegyél egy tesztet és menj el dokihoz is ha lehet..
2009. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
igen valószínűleg terhes vagy. gratulálok a picihez!
2009. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy, gond lenne ha terhes lennél, vagy terveztétek?
2009. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

száz százalék, hogy terhes vagy. Először is nem jött meg a menzeszed két hónapja. Másodszor barnázásod volt csak, az is egy napig. Harmadszor: nem védekeztél.


Fix, hogy terhes vagy. Ezt akartátok? Vagy váratlanul ért?

2009. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen elképzelhető a teherbeesés, ez a legvalószínűbb, tesztelj egyet és eredménytől függetlenül menj el vele a nőgyógyászodhoz. Nem tudom terveztétek-e a babát, de úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem gond ha baba lesz, mivel akkor már régen léptél volna az ügy érdekében, viszont annyira nem is volt tervezve, hogy már a legelső pillanatban tesztért rohanj a patikába, így ezen hitemnél fogva előre gratulálok, remélem nem tévedtem nagyot :)
2009. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj azt nem mondtam, hogy a tünetek semmit sem jelentenek, van akinek vannak, van akinek nincsenek. Ha terhes vagy örülj, hogy nem hánysz reggelente és undorodsz a szagoktól, valamint nem érzel fémes ízt a szádban :)
2009. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint előttem is leírták bizony terhes vagy
2009. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!