Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsi méretekkel rendelkezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi méretekkel rendelkezem (nagyon kicsi) milyen óvszert ajánlatok? Egyáltalán van méretezve az óvszer? Ha van melyik a legkisebb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 15:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha annyira zavar h leesik a többi óvszer...meg gondolom kellemetlen is ez neked, akkor áldozatot kell hoznod, és be kéne h menj abba a sexshopba! Én voltam bennt a barátnőmmel (én is lány vagyok egyébként) de mi "poénból" ugrottunk be, mivel azelőtt egyikünk sem volt ilyen helyen. És semmi különös nem történt. Inkább csak ámultunk a sok látványtól. Ott aztán van választék!

Az eladók hidd el sokféle emberkét láttak, biztos sok mindent tapasztaltak, nem hinném h leesik az álluk ha bemegy egy fiatal srác. Láttak ők már durvábbat is ettől sztem :)!

2009. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát köszi:$
2009. júl. 29. 21:37
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Masculant próbáltad? Az 52-es méretű, elvileg a legkisebbek közé tartozik. Ha az átmérőd 3-3,5 akkor jónak kell lennie.
2009. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
A durex és a lifestyles nagyobbak (54, 56mm). Az átlag az 52-es. A legtöbb óvszer ezen méretű. Így pl. romantic, kama sutra, masculan, rako stb.
2009. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Az tuti,h mosolyogni fognak,de ha sexelni akarsz,akkor válalni kell!:D
2009. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
ugyanmár,a lányoknak is 16 éves koruktól kaphatnak fogamzásgátlót
2009. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

16 éves lány vagyok és én is voltam már szexshopban. :D ennyi. am ott biztos találsz.és nem csak azt:D

am meg nem csak 16 éves lányoknak irnak fel fogamzásgátlót, hanem orvosi engedélyel már 12-13 éves kortól is lehet. egyes embereknél kell is.

na mindegy.

szerintem ne aggodj, ha 16 éves vagy sztem fog nöni még, szóval... hameg nagyon zavar menj el dokihoz lehet tud vmi értelmeset mondani:D és ez komoj. :D

16/L

2009. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

igen, ha elmész szexshopba, az jó, ott tuti találsz, de neten is lehet rendelni szerintem akár szexshopból is.

nálunk forstíva vanm, a barátomnak 17 centi(szalaggal mérve) a farka, és neki meg a normális, boltban vett óvszer kicsi:D ha pl egy dm-ben veszünk óvszert, akkor ott van többféle méret, mert én eskü nem láttam?

2009. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudom, nagyon-nagyon régi a kérdés, csak szeretném megkérdezni, hogy sikerült megoldanod?
2017. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!