Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal május 25. én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal május 25. én voltunk először együtt. Előtte lévő héten menstruáltam. A ciklusom általában 25-28 nap. Az óvszer kiszakadt, de észrevettük. Most késik, barna folyásom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Barátommal május 25. én voltunk először együtt. Előtte lévő héten menstruáltam. A ciklusom általában 25-28 nap. Az óvszer kiszakadt, de észrevettük, és a barátom még nem ment el. Viszont a menstruációm késik már második napja, és ma vettem észre, hogy barna folyásom van. Mitől lehet ez?
2012. jún. 12. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Leírnád még egyszer?
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:) esetleg valaki tudna segíteni?
2012. jún. 12. 16:01
 3/18 anonim ***** válasza:

1000+1 dolog okozhatja.


Viszont ebből egyet könnyen kizárhatsz!


Vedd az esernyőd és sétálj el a legközelebbi drogériába, vagy patikába.

Vegyél egy tesztet és pisikélj szépen!


Azóta voltatok együtt? Ha nem, akkor a teszt már kimutatja, ha terhes lennél.


Ha negatív a teszted, akkor gyere vissza kérdezősködni!

2012. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A barna folyás jelezheti hogy meg fog jönni, de jelezheti a beágyazódást is. csinálj tesztet, előváladéktól teherbe eshettél.
2012. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy érdeklődöm, de hogy a fenébe sikerült kiszakítani egy gumit, pláne első együttlétkor?? Mi noname DM-es gumit szoktunk használni, de még egyetlen egy darab se szakadt ki a négy év alatt, pedig egy-kettő elfogyott már...


Amúgy, bármitől lehet. Vársz egy sort, ha nem múlik, elmész nőgyógyászhoz.

2012. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy meg fog jönni. Ne parázz már, mert a stressztől késik a menstruációd! Máskülönben, ha kiszakad az óvszer, menj el az orvoshoz, és kérj esemény utáni tablettát.
2012. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És inkább szedj gyógyszert, mint ezzel a szärral védekezzetek!
2012. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Eszrevettetek hogy kiszakadt es?

Csinaltatok valamit? Ha 72 oras tabletta nem elerheto, akkor legalabb egy veny nelkul barmelyik patikaban kaphato spermicid tartalmu gelt vehettetek volna

2012. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) nem tudok nem stresszelni, egyébként durexet használtunk, és még csak nem is bennem szakadt ki, hanem kicsusszant belőlem és akkor egyszercsak kiszakadt, én sem tudom hogyan. azóta nem fordult elő ilyen
2012. jún. 12. 16:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínű levegő volt benne!
2012. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!