Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzásgátlót használók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fogamzásgátlót használók tapasztaltak valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Hasmenés, hányinger, hányás?

2012. szept. 10. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a párom 1 hónapja szedi neki semmi mellékhatása nem volt. Teljesen normális minden.
2012. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2012. szept. 10. 01:31
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Én 1,5 hónapig bírtam...augusztus. 17-én kellett, hogy megjöjjön tőle, amivel nem is volt baj...a gond ott kezdődött hogy, szeptember 3-án múlt el a menszeszem csalnem 20 napig menstruáltam tőle. A "kellemes" mellékhatásokról nem is beszélve mint menszesz alatti szédülés, erős hasi görcsök, hányinger, és általános rossz közérzet...hozzátenném mikor nem szedtem gyógyszer sosem volt ilyen problémám.Nekem nem jött be a gyógyszer, pedig nem vagyok alergiás semmire, de mindenkinek másképp reagálhat a szervezete, különböző szerekre.
2012. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatod. Sajnálom hogy ilyen dolgokat okozott nálad. Én is furcsa dolgokat tapasztalok magamon, azért is tettem fel a kérdést!
2012. szept. 10. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szedem, de eddig semmilyen mellékhatást sem tapasztaltam.
2012. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nekem most van vége az első levelemnek (a zöld tablettáknál járok) és kb a második héten kicsit ingerlékenyebbnek éreztem magam, olyan "menstruáció előtti hiszti" érzésem volt, de csak néhány napig. Egyébként a súlyom nem változott, semmi hányinger, hasmenés, fejfájás, szóval semmi hasonló fizikai tünet, minden rendben van vele :)
2012. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
én 2hónapja szedem és tri-regolról tértem át, hát sokkal jobb mármint hogy tényleg kevésbé zsírosabb a bőröm, meg jobb is hogy sokkal kisebb a hormontartalma, nekem egyetlen kis bajom van vele, hogy azóta kicsit érzékenyebb a hasam, lehet nem ettől van, de kevésbé tudok összevissza enni meg inni mert hányingerem lesz, eddig nem volt ilyen. Van valakinek ilyesmi tapasztalata ezzel kapcsolatba? Ha nem akkor másra fogom nem a tabira :D
2012. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én 4,5 hónapja szedem, de itt fejezem be...borzalmas. nekem pont a hasmenés, hányinger és hányás jött be tőle...ráadásul mielőtt megjön, iszonyat hisztis leszek tőle, a libidóm pedig kb nulla...de, a pattanásaim eltűntek...xD nem éri meg
2013. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én kb fél évig szedtem. Semmi bajom nem volt tőle azon kívül, hogy az elején csinált köztes vérzést. De miután abbahagytam rá 1-2 hónapra kiütéses lett az arcom. A gyógyszerszedést novemberben hagytam abba, elvileg minden rendben volt, kivéve az arcom. Most viszont május óta nem jött meg (azóta nem voltam senkivel), és a gyógyszerre gyanakszok hogy felborította a ciklust. Korábban sose volt ilyen jellegű problémám. Szerintetek lehetséges, hogy ez a gyógyszer utólagos mellékhatása?
2013. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, nálam utólagos mellékhatás az volt hogy felpuffadtam tőle :/
2013. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!