Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy lány abbahagyja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány abbahagyja a fogamzásgátló szedését akkor tényleg nagy az esély arra hogy ikrei lesznek teherbeeséskor?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak városi legenda. Az ikerterhességek aránya nagyjából változatlan évtizedek óta, pedig fogamzásgátlót már boldog boldogtalan szed.
2012. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ikrekre inkább az ad nagyobb esélyt, ha a családban már voltak ikrek. Fogamzásgátló nem növeli az esélyét.
2012. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg a mesterséges megtermékenyítés növeli még az esélyt az ikerterhességre. :) A fogamzásgátlónak nem is értem, hogy lehetne köze hozzá. :)
2012. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én fogamzásgátlót szedtem, mielőtt babával próbálkoztunk.

Anyukámnak is van ikertestvére és apósomnak is. Apám első unokatestvérei között vannak ikrek, akik közül az egyiknek szintén ikrei vannak.

Ehhez képest nem születtek ikreink, 1 fiúnk van.:)

2012. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 EagleHUN ***** válasza:
A fogamzásgátló szedés után ajánlott fél egy évet várni a teherbeeséssel, mert a hormonszintek csak lassan állnak vissza és ezért hibás/beteg lehet az utód is. Ikerterhességhez semmi köze.
2012. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, a nők egy részének több hónap, mire egyáltalán elkezd menstruálni újra...
2012. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!