Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmaradhat? Mikor fog megjönni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmaradhat? Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
vettem be egy esemeny utanit (escapelle) . 4 napig nem volt. utana 9 napig ömlött belölem. a menzeszem amugyis rendszertelen (voltam ezmiatt dokinal), ez most akkor nagyon bezavart? kb mikorra johet meg? valaki aki esetleg volt mar igy?

2012. szept. 18. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy 08.03.an vettem be.
2012. szept. 18. 20:59
 2/5 Laylah ***** válasza:
Nem volt még tapasztalatom, de úgy tudom, az esemény utáni tabletta egy jó nagy adag hormonbomba, ami nagyon nem tesz jót a szervezetnek. Nem csoda, ha rendszertelen azóta, és kb fél év kell neki elvileg, mire rendesen kitisztul a szervezetből...
2012. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem attol rendszertelen, mert még meg sem jott. :) de koszi a valaszt!:)
2012. szept. 19. 07:31
 4/5 Laylah ***** válasza:
Gondoltam, hogy azelőtt nem emiatt volt rendszertelen :) de arra készülj fel, hogy valszeg ez most egy időre még rosszabbá teszi. Ha amúgy is rendszertelen, akkor honnan tudhatná bárki is, hogy mikor óhajt megjönni? :) nekem is sokáig volt ez, nyugi. Úgy tudom, nőgyógyász fogamzásgátlót ír fel rá...
2012. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, azt irt fel.:) csak addig nem szabad szednem mig megnem jon..:)))
2012. szept. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!