Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem jött meg. Lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem jött meg. Lehet hogy baj van?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk a hónapban 5napja és kiszakadt a gumi de nem ment el.Most kéne megjönnie valamikor,és a mellem fáj is kicsit,az lehet hogy azért fáj mert megfog jönni hamarosan? Vagy terhesség?:\\\\ Nagyon félek..nem vagyok valami termékeny időszakban szóval az előváladéktól nem tudom hogy ilyenkor könnyü e teherbe esni.Segítsetek :((
2009. aug. 1. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, azért fáj mert meg fog jönni. Ha terhes lennél, nem lennének ilyen hamar tünetek. Nyugi.
2009. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy terhes. Megfog jönni, azért fáj a melled.
2009. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha félsz, azzal csak magadnak ártasz! Ha nagyon nem tudsz megnyugodni, vegyél egy tesztet! De az idegességtől csak még többet késik, attól pedig még idegesebb leszel, szóval ez ördögi kör. Máskor pedig vigyázzatok jobban a gumira! Tudom, könnyű mondani, de pl leggyakrabban attól szakad ki, ha nem elég nedves a lány, ha nálatok ilyen van, használjatok síkosítót!

Amúgy a mai világban tényleg ilyenek a fiúk, hogy képesek ennek kitenni a barátnőjüket? Akármennyire jó érzés is, szerintem egy szeretkezés nem ér annyit, hogy utána a szegény lány napokon keresztül stresszeljen, ha nem jött meg időben. Miért nem lehet addig várni a szexszel, amíg lesz lehetőségetek felnevelni egy gyereket, ha becsúszik? Rögtön nem kéne így stresszelni. Na mindegy, nem offolok tovább, így is elértem már, hogy lepontozzanak... Nyugodtan csináljátok, az egész pontozósdi egy nagy hülyeség :D

2009. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm..kicsit megnyugodtam.:) bár ilyenkor nem tudok nem ideges lenni..de azért köszönöm :D
2009. aug. 1. 17:37
 5/7 A kérdező kommentje:
2hete ugyanez volt..már lassan emiatt kezdek kiszeretni a barátomból..most kezdem el szedni a fogamzásgátlót..csak félek :S
2009. aug. 1. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha emiatt kiszeretsz a barátodból, akkor te(/ti?) még nem vagy érett a szexre! Ezt jobb, ha megjegyzed... Én is azért szedek fogamzásgátlót, mert kiszakadt. Mi is nehezen jutottunk túl rajta, főleg, hogy mindent jól csináltunk és a gumi volt szar:S De hát ez van... Biztos nem vagy terhes amúgy.
2009. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem arrol van szó..hanem az idegesség miatt már kikészítjük egymást..több a veszekedés mint eddig..
2009. aug. 1. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!